Skocz do zawartości
Informacje
  • teamspeak.stanlakeside.pl
  • arma.stanlakeside.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
tony12

HALLOWEEN - 31.10.2018

Polecane posty

2 godziny temu, Veksos12 napisał:

Mam nadzieję, że przez oba zaćmienia będzie panować wieczna noc dla lepszego klimaciku (Oczywiście taka, w której cokolwiek widać)

I nikt nic nie będzie widział bo będzie za ciemnoCOGGERSCOGGERS

Krótkie podsumowanie!

Dziękuje wszystkim za udział w evencie. Niektórzy naprawdę potrafili się wczuć, były fajne sytuacje i akcje. Niestety trafiły się też cięższe przypadki i nawet stwory z zaświatów nie potrafiły przegonić gangsterów z krwi i kości.

Był to jeden z moich pierwszych eventów, wiem już co można poprawić, jakie podejście do pewnych kwestii mieć oraz co najbardziej interesuje was - graczy. 

Mam już kilka pomysłów na kolejne eventy, bardziej dynamiczne i takie które mam nadzieję również będą cieszyły się zainteresowaniem.

Jeszcze raz, dziękuje wszystkim graczom za obecność i zaangażowanie a @Danio43210 za pomoc przy evencie!

P.S: Wszelkie sugestie, propozycje i uwagi możecie zgłaszać do mnie w prywatnej wiadomości!

Pozdrawiam,

Community Manager

TONY

• Lubię to! 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.