Skocz do zawartości
Informacje
  • teamspeak.stanlakeside.pl
  • arma.stanlakeside.pl
  • file.stanlakeside.pl/autoconfig
KifKick

StanLakeside.pl - KifKick

Polecane posty

Papa KifKiczku pepeHands Będziemy tęsknić 

Oddajcie olej to każdy będzie grał

heh

Ja bym proponował żeby Dorian zaczął streamy z ls wtedy by też ludzie wrócili według mnie ale to moje zdanie 

• Popieram! 2

wydaje mi się że choćby miało by to trwać nawet i rok nowa misja odnowiła by ten serwer

😞 Niestety StanLakeside powoli upada (jak już nie upadł) pamiętam jak przed latem było z 96 osób na serwie 😮 (nie wchodziłem bo by mi komp wybuchł xd)... to już nie to samo... możliwe że to przez te GTA...

Napisano (edytowany)

@KifKickŻegnaj Kifu! 😢 Żegnaj LakeSide 😢 Żegnaj Armo.... 😢

Edytowano przez PiecU (zobacz historię edycji)
  • Przykro mi 1

Niestety kończą się lata świetności Army 3. Miało być pięknie i bardzo dużo oczekiwałem, no ale przecież nie byłem to tylko ja. Była także cała masa osób która także liczyła na was. Ale jeśli jedna osoba ma utrzymywać ciężar wszystkich, to długo nie wytrzyma. Jest to właśnie ten moment, w którym fundamenty serwera runęły. Być może przyjdzie ktoś inny i Cię zastąpi albo GTAV wyprzedziło jak wielki potencjał na coś cudownego- Armę (co jest niestety niemalże pewne). Powiem tak szczerze. Wyglądać to będzie tak, że jeszcze chwilę te dwie osoby będą grały na serwerze, ale długo to nie wytrzyma. To nie twoja wina Kif, mogliśmy poświęcić trochę czasu na coś, na co ty poświęcałeś multum pracy. Kiedyś był AltisLIfe, potem StanLakeside i być może będzie coś jeszcze po tym. Mam nadzieję, że jak wyjdzie kiedyś Arma 4 (o ile tak będzie), a twórcy dodadzą do podstawki wiele banalnych rzeczy, co trzeba było własnoręcznie robić (jak TaskForceRadio, zwykłe cywilne rzeczy i przydałby się mniej drewniane ruchy i animacje jak np. z gta), to wrócisz do nas i stworzysz najlepszy serwer HardRolePlay na świecie ;). Niby dalekie od rzeczywistości, ale pomarzyć można. Na koniec dodam, że mam nadzieję, że WhiteLista zostanie, ponieważ tylko ona chroni nas przed całą rzeszą małych grubasów lat siedem :/. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla naszej społeczności.

Dzięki mordeczki za grę ❤️ 

PS. Z kim chleje na PGA? bez Kappa

Dnia 5.08.2018 o 02:30, KifKick napisał:

Moi koledzy z administracji mają myśl uruchomienia misji CriticalGaming, zdjęcie whitelisty, lecz teraz niosę do was pytanie, czy się opłaca dla nas trzymać nadal serwer, gdy ludzi do gry chętnych brak? Czy możemy sobie odpuścić, zmniejszyć koszty do minimum i przenieść forum na mniejszą maszynkę wraz z teamspeakiem? Jeżeli uważacie że faktycznie Arma 3 nie ma już tego czegoś uświadomcie nas, abyśmy niepotrzebnie błądzili. 

W sumie zdjęcie whitelisty a jak dalej będzie to samo no to zostawić tylko ts i forum FeelsBadMan.

Dziękuje wszystkim za te piekne chwile na wyspie ❤️  tfu dorian

• Lubię to! 3
  • Majorka 1

• Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas! Proces rejestracji jest prosty i intuicyjny, wystarczy Ci wyobraźnia!

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.