Skocz do zawartości
Informacje
  • teamspeak.stanlakeside.pl
  • arma.stanlakeside.pl

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katekarin

Zwroty OOC, nawiązywanie do regulaminu

Polecane posty

Często na stanie można usłyszeć tłumaczenia "bo ja mało kropelek miałem", "konstytucja zabrania" itp. 

Chcielibyśmy przypomnieć o tym że postacie w grze NIE SĄ ograniczone przez Boga, Allaha czy inne istoty wyższe. To gracz powinien mieć z tyłu głowy że nie może czegoś odegrać jako postać.

A gdy ktoś już złamie regulamin to nie krzyczymy "IDĘ DO BOGA" bo to nie TY oceniasz czy regulamin został złamany tylko ADMINISTRACJA. Każdą akcje RP należy odegrać, mimo tego że w Twoim przekonaniu łamie ona regulamin serwera. Po skończonej akcji wychodzimy z serwera i piszemy skargę lub idziemy na InGame gdzie administracja oceni czy został regulamin został złamany.

Prosimy również aby unikać zwrotów OOC w jakiejkolwiek formie, a odegrać to w duchu RP. Na przykład przy wypadku samochodowym przez spadek FPS nie mówić nic o kropelkach tylko powiedzieć "zasnąłem przed kierownicą" i odegrać ciekawą i losową sytuację.

Zapraszamy do dyskusji na temat zwrotów OOC i jak (i czy) karać za takie zachowania.

2 godziny temu, Katekarin napisał:

Często na stanie można usłyszeć tłumaczenia "bo ja mało kropelek miałem", "konstytucja zabrania" itp. 

Chcielibyśmy przypomnieć o tym że postacie w grze NIE SĄ ograniczone przez Boga, Allaha czy inne istoty wyższe. To gracz powinien mieć z tyłu głowy że nie może czegoś odegrać jako postać.

A gdy ktoś już złamie regulamin to nie krzyczymy "IDĘ DO BOGA" bo to nie TY oceniasz czy regulamin został złamany tylko ADMINISTRACJA. Każdą akcje RP należy odegrać, mimo tego że w Twoim przekonaniu łamie ona regulamin serwera. Po skończonej akcji wychodzimy z serwera i piszemy skargę lub idziemy na InGame gdzie administracja oceni czy został regulamin został złamany.

Prosimy również aby unikać zwrotów OOC w jakiejkolwiek formie, a odegrać to w duchu RP. Na przykład przy wypadku samochodowym przez spadek FPS nie mówić nic o kropelkach tylko powiedzieć "zasnąłem przed kierownicą" i odegrać ciekawą i losową sytuację.

Zapraszamy do dyskusji na temat zwrotów OOC i jak (i czy) karać za takie zachowania.

Jak napadasz na przetwórkach to nigdy nie ma OOC, bo to najlepsze RP.

Nie da się. Ostatnio przywiózł mnie ktoś na szpital, wyjaśnił, że jestem nieprzytomny po bójce (oczywiście nieprzytomnego tylko odgrywałem), gość zawinął mnie do sali, po czym stwierdził, że dopóki się nie odezwę, nic nie zrobi. No ale cóż. Na niektóre drewno nic nie poradzisz.

Gdy kopiesz sobie miedź z nadzieją na wydobycie oleju, lub diamentu nagle dostrzegasz pojazdu,  który podjeżdża do ciebie. Z pojazdu wyskakuje 3 gankuskuff i krzyczą:
-ŁAPY, ŁAPY, RĘCE ZAKŁADAJ
Po czym wyciągasz broń i zaczynasz strzelać. Jeden z oprawcuff ciebie postrzelił śmiertelnie i mówi.
-Co za idiota... 
Na to reszta jego kumpli
-Idziemy do boguff, bo nie szanuje życia... leci bilecik w jedną stronę na wakacje.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.