Skocz do zawartości
Informacje
  • teamspeak.stanlakeside.pl
  • arma.stanlakeside.pl
  • file.stanlakeside.pl/autoconfig
Dorianlych1

Tego jeszcze nie było Zadymka bez WL i Darmowa ARMA?!

Polecane posty

A czy Ja jako zwykły gracz moge też wejść sobie jako ktoś inny? (Dostać sie np do SO na te 2 dni?)

To będzie osobny serwer dodatkowy tak jakby dla osób chcących przetestować Arme, czy na kilka dni oni wjeżdżają na serwer główny?

A będzie cofka po tym wszystkim? Ta podrasowana ekonomia brzmi dobrze 

• LUL 1
  • Popieram! 1

Zapowiada się ciekawie :) 

• Dziękuję! 1

Będzie dym jak....

A cofka będzie? Strach wychodzić z klitki xd

• LUL 2

Ręce na łapy załóż! 3,2,0 strzelam!

Powiem tak 

Dla starych graczy będzie to jak obrona Stalingradu 

9 godzin temu, Dorianlych1 napisał:

x4PWFsb.thumb.png.7a11c2bcb7879036ea55fb2e5bde28e7.png

Witam,

jako Właściciel wraz z całym zespołem zapraszamy was do rozgrywki na serwerze Stan Lakeside bez tracenia pieniędzy i przetestowania czy wasza maszyna da sobie rade.Zawsze zastanawiałeś się czy Arma 3 będzie ci działać na naszym serwerze?Teraz masz okazję to sprawdzić!

Od piątku (27.04.2018) do niedzieli (29.04.2018) 21.00

Serwer Stan Lakeside bez WL będzie otwarty od soboty (28.04.2018) 12:00 do niedzieli (29.04.2018) 21:00 przez ten czas będziecie mogli w pełni korzystać z serwera i sprawdzić czy wszystko wam działa.Na owym serwerze ilość graczy będzie ograniczona do 100 slotów w tym 5 zarezerwowanych dla Administracji która będzie sprawować kontrolę nad każdą osobą.

A że by tego było mało zachęcić was jeszcze bardziej do rozgrywki to pod koniec w niedziele o 22:00 zostanie wybrane 5 osób które zachowywały najlepsze RP podczas rozgrywki na serwerze i wygrają od @Dorianlych1 Arme 3,Obywatelstwo i pakiet do 100 zł w sklepie na forum.

To jeszcze nie wszystko ?

Czy kiedykolwiek oglądałeś stream lub chciałeś objąć kontrole najwyższych stanowisk na LS ale wiedziałeś że nigdy do tego nie dojdzie bo stołki są obsadzone?

Już teraz masz okazję zostać kim tylko chcesz (Naprawdę kim tylko sobie zapragniesz,UWAGA MIEJSCA OGRANICZONE)

Osoby które nigdy nie były na naszym forum i pierwszy raz wejdą na serwer będą mogły zostać Ordynatorem EMS,Szeryfem SO,Dowódcą SERU,Dowódcą AIADU,Dowódcą DTU,Prezesem Firmy Motoroad,Szefem Ochrony,Ojcem Chrzestnym Mafii,Dowódcą CG,Prezesem Firmy UMBRELA,Szefem Gangu Irokezów,Szefem Gangu TK,Szefem Gangu TKE,Prezesem Kancelarii Adwokackiej,Prezesem DOJ,Dowódcą CO.

To wszystko jest dla was od nas.

Zapytacie co i jak?Od jutra piątku godziny 16.00 na TS3 Kanale "Arma 3 Darmowy Weekend" będzie czekało na was grono doświadczonych stafów i helperów którzy będą do waszych usług nawet w godzinach nocnych.(Uwaga tutaj tylko chce powiedzieć że helperzy i stafy zostaną wynagrodzeni za pomocą graczom ?

Gdzie można nabyć Dowódce itp?

Czekacie na kanale "Chce być dowódcą WL" i ja wybiorę osoby które przyjdą pierwsze i będą później decydować kogo zatrudnią do danych frakcji.

Oczywiście regulamin obowiązuje w 100% i niezastosowanie się do niego grozi banem trwałym na całym forum i black listą.Jeśli ktoś specjalnie będzie uprzykrzał życie osobą które chcą pograć bez skrupułów zostanie pozbawiony dostępu do całego Community Lakeside.Przypominam że na serwerze będą cały czas aktywni administratorzy i nie tylko.

Na czas tego serwera Ekonomia na nim będzie mocno podrasowana by można było sobie wszystko ale z umiarem przetestować.

O co chodzi dokładnie?NIe rozpoczniecie z 2 mln na koncie ale np. cena za srebro zamiast 130 będzie po 260.

Pewno ciekawi was co z Black listą?

Osoby z Czarnej listy potrzebują autoryzacji Administratora+ na zagranie na serwerze lub prosto do mnie na kanale "Pogaduchy"

Jeśli rzeczywiście tak się zdarzy że osoba z czarnej listy przez całe prawie dwie pełne doby okazała skruchę i chciała rozgrywać RP może zostać zdjęta testowo na okres 1 miesiąca.

Na końcu jako zwykły gracz a zarazem główny założyciel tego projektu "Nie odpierdalajcie aż tak byśmy musieli was banować" 

Grajcie zgodnie z zasadami bo jest to pierwszy taki Event który może rozrosnąć się w ogromny projekt Stan-u Lakeside.

Powodzenia i do zobaczenia na serwerze.

P.S

Jeśli będzie taka potrzeba by uruchomić dwa serwery bez WL będziemy starać się wam dogodzić.

Dorian powiedz mi czy Kartoteka będzie przez te 3 dni prowadzona. I później cofnięta wraz z Aktualnymi Przywódcami 

• LUL 1

Odpowiadam,

będzie to inny serwer i inna baza danych.

Spokojnie wszystko co macie na głównym zostaje i nic nie stracicie.

Tam przez 3 dni jest wszystko od nowa.

Serwer główny powinien również cały czas być dostępny.

• Dziękuję! 1

11 minut temu, Dorianlych1 napisał:

Odpowiadam,

będzie to inny serwer i inna baza danych.

Spokojnie wszystko co macie na głównym zostaje i nic nie stracicie.

Tam przez 3 dni jest wszystko od nowa.

Serwer główny powinien również cały czas być dostępny.

Super, przez 3 dni mogę robić to czego nie robiłem od 7 miechów 

Teraz, PrawyHTTP napisał:

Super, przez 3 dni mogę robić to czego nie robiłem od 7 miechów 

Wrócić do domu bez strachu przed wpierdolem? Co to ma do darmowego weekendu army?

• LUL 1

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Sebastian Shepard napisał:

Wrócić do domu bez strachu przed wpierdolem? Co to ma do darmowego weekendu army?

To że od jakiś 7 miechów nie grałem, w Arme a po powrocie nie wbijam bo czekam na rozpatrzenie pewnej sprawy. Dlatego nie mogłem złamać prawa. A przez te 3 dni bez kartoteki mogę się pobawić. A ty kolejny raz szukasz zaczepki 

Co do pierwszej części wiadomości mnie w domu nie bili więc nie rozumiem o co ci chodzi. 

Edytowano przez PrawyHTTP (zobacz historię edycji)

2 minuty temu, PrawyHTTP napisał:

To że od jakiś 7 miechów nie grałem, w Arme a po powrocie nie wbijam bo czekam na rozpatrzenie pewnej sprawy. Dlatego nie mogłem złamać prawa. A przez te 3 dni bez kartoteki mogę się pobawić. A ty kolejny raz szukasz zaczepki 

Cytat

A ty kolejny raz szukasz zaczepki 

Cytat

A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki A ty kolejny raz szukasz zaczepki 

Ogarnałeś, o ch*j xD

Teraz, Sebastian Shepard napisał:

Ogarnałeś, o ch*j xD

thisisbait.png

Osoby którą chcą zostać dowódcą danej frakcji muszą posiadać obywatelstwo na głównym serwerze // Zmiana

3 minuty temu, Dorianlych1 napisał:

Osoby którą chcą zostać dowódcą danej frakcji muszą posiadać obywatelstwo na głównym serwerze // Zmiana

Jak dostane bana to na głównym serwerze też?

A wiadomo gdzie się zgłosić żeby być dowódcą frakcji albo się zatrudnić?

• Popieram! 2

Napisano (edytowany)

HWP jeszcze wolne calutkie!!!!

Edytowano przez Ven (zobacz historię edycji)

dobra właśnie doczytałem nvm xD

Sheriff Office FULL

• LUL 1

Wszystkie Jednostki Służące Prawu zostały objęte przez Kandydatów na okres od Soboty 28.04.2018 12:00 do 29.04.2018 21:00

Każdej osobie dziękujemy za zainteresowanie.

A można być w jakiejś frakcji czy tylko ograniczone miejsca jako dowódca?

• Popieram! 1

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.