Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl

dogiz

Obywatel
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

dogiz wygrał w ostatnim dniu 20 Październik

dogiz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

202 Kochany

1 obserwujący

O dogiz

 • Ranga
  Zasłużony Obywatel

Serwer

 • SteamID64
  76561198189225773
 • Imię i nazwisko postaci
  Wiaczesław Iwankow

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

6 277 wyświetleń profilu
 1. dogiz

  10.12.2018 Ciężkie czasy przyszły.

  Czyli dożyliśmy pięknych czasów gdy każdy będzie Ruskiem
 2. TRANSPORT ŁADUNKU Część IC Darknet abc123xyz: Zdobyłem informacje o jakimś tajnym transporcie przez wysoko postawionych ludzi na wyspie. Widziałem dobry osprzęt, coś, co jest dla nich bardzo cenne i na pewno wartość takiego czegoś to grube kwoty. Transport ma się zacząć od San Christobal, potem obok bedford i kończyć na willi w springfield. Całe to wydarzenie ma się podobno odbyć 24.11.2018 od godziny 22:00 czasu globalnego. Jak mówiłem to nie są jakieś tam ganguski, więc jeśli ktoś chce spróbować pokrzyżować plany to radziłbym się przygotować z ekwipunkiem, jak i z planem. Tylko tyle mogłem wyciągnąć informacji, ale wydaje mi się, że najważniejsze podsłuchałem. Ja uciekam na wakacje, bo myślę, że dużo ze mnie nie zostanie na tej wyspie. Część OOC Założenia eventu: - Event rozpoczyna się w tę sobotę o godzinie 22:00 - konwój jedzie od San Christobal ąż do willi na Springfield. - gangi atakujące mogą polować na konwój tylko na trasie oznaczonej czerwonym, jeśli furgonetka dojedzie do zielonego punktu na mapie (willa) event kończy się zwycięstwem organizacji a agresorzy muszą odpuścić. - oczywiście zasady taranowania pojazdów określa regulamin, podczas eventu obowiązują wszelkie zasady serwera włącznie z zasadą inicjacji. - atakujący po zabraniu furgonetki MUSZĄ dojechać do nawiedzonego domu, by spotkać się z pewną osobą, która da im broń (jest to spowodowane tym, że są problemy z wkładaniem broni do auta). Im więcej broniących będzie złapanych żywych, tym większa będzie nagroda. - sojusze gangów atakujących są dozwolone. Możliwe zakończenia: - Pojazd dojedzie do willi z chociaż jednym z organizacji - broniący wygrywają. - Pojazd zostanie zatrzymany w jakikolwiek (zgodny z regulaminem oczywiście) sposób przez cywili - dochodzi do normalnego odbicia agresorów. Po przejęciu furgonetki przez atakujący mają pojechać do nawiedzonego domu. - Pojazd zostanie zatrzymany przez policję (również poza czerwoną trasą) - event zakończony jest bez zwycięzcy. Mapa
 3. Ja czuje się wygranym i tak
 4. dogiz

  Event-y 06.07.2017

  Wydaje mi się,że zabraknie trochę miejsca na igrzyska śmierci,baza wojskowa nie jest jakaś największa a ludzi będzie bardzo dużo.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.