Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl
 • file.stanlakeside.pl/autoconfig

Katekarin

Obsługa Forum
 • Zawartość

  847
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Katekarin wygrał w ostatnim dniu 10 Maj

Katekarin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2109 Gromowładny

O Katekarin

 • Ranga
  Web Master | Senior Admin

Serwer

 • SteamID64
  76561198041834190
 • Imię i nazwisko postaci
  Paul Goodman
 • ID w Grze
  346

Ostatnio na profilu byli

17154 wyświetleń profilu
 1. Cześć Adam, brakuje mi Ciebie :((((((((((((((((((((((

 2. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was ZNIŻKI! Pieniądze otrzymane ze sprzedaży przeznaczymy na rozwój nowej mapy, tak więc zachęcamy do wspierania i korzystania z oferty! Wszystkie Pakiety Firmowe i Gangowe są aktywne przez 1 miesąc 2 miesiące! Pakiet Premium Account Normal kosztuje 100 zł 80 zł i jest aktywny przez 1 miesiąc 2 miesiące! Pakiet Premium Account Sponsor kosztuje 400 zł 300 zł! Promocja będzie obowiązywać do końca czerwca. Gdyby zniżka się nie naliczała, proszę napisać do mnie PW.
 3. Często na stanie można usłyszeć tłumaczenia "bo ja mało kropelek miałem", "konstytucja zabrania" itp. Chcielibyśmy przypomnieć o tym że postacie w grze NIE SĄ ograniczone przez Boga, Allaha czy inne istoty wyższe. To gracz powinien mieć z tyłu głowy że nie może czegoś odegrać jako postać. A gdy ktoś już złamie regulamin to nie krzyczymy "IDĘ DO BOGA" bo to nie TY oceniasz czy regulamin został złamany tylko ADMINISTRACJA. Każdą akcje RP należy odegrać, mimo tego że w Twoim przekonaniu łamie ona regulamin serwera. Po skończonej akcji wychodzimy z serwera i piszemy skargę lub idziemy na InGame gdzie administracja oceni czy został regulamin został złamany. Prosimy również aby unikać zwrotów OOC w jakiejkolwiek formie, a odegrać to w duchu RP. Na przykład przy wypadku samochodowym przez spadek FPS nie mówić nic o kropelkach tylko powiedzieć "zasnąłem przed kierownicą" i odegrać ciekawą i losową sytuację. Zapraszamy do dyskusji na temat zwrotów OOC i jak (i czy) karać za takie zachowania.
 4. chill vibes

 5. Trochę tych zmian ostatnio się zebrało więc nadszedł czas opisać co się pozmieniało. Zaktualizowano silnik forum do wersji 4.3.2 Zaktualizowano styl forum oraz dodano alternatywny styl (do wyboru na stópce strony) Baza danych została przeniesiona na inny serwer (miejmy nadzieję że okazjonalne znaczne spowolnienia już znikną na zawsze) Zmieniono silnik bazy danych z MyISAM na InnoDB Dodano powiadomienia dla Panelu Obywatela przy zmianie statusu podania Dodano nowy dział Forum dla Coast Guard Dla administracji serwera powstała aplikacja SL Admin, działająca bezpośrednio na silniku Forum. Z jej poziomu można zarządzać graczami, pojazdami oraz sklepami z gry.
 6. Kiedyś były czasy, teraz nie ma czasów.

  1. musicshaggy

   musicshaggy

   Kiedyś to było.

  2. Vinny

   Vinny

   Czasu też nima, bo czasy nie te FeelsBadMan

 7. Katekarin

  Pusty Błąd Arma3Sync

  W związku z wymuszeniem protokołu HTTPS należy zaktualizować parametry połączenia do repozytorium. Najłatwiej zrobić to za pomocą Autoconfig URL https://file.stanlakeside.pl/repozytorium/.a3s/autoconfig (Edytuj obecne repozytorium, w pole public auto-config url wklej powyższy link i naciśnij Import). Poprawna konfiguracja Arma3Sync powinna wyglądać tak:
 8. Nie pomoże Ci to. Pakiety są gubione "po drodze", zazwyczaj z winy Twojego ISP.
 9. Pakiety to pakiety, nie mają nic wspólnego z liczbą FPS. Spadek FPS poniżej 20 u klienta (jak i serwera) powoduje jednak desynchronizacje między klientem a graczem, ale nie ustalałem górnego progu wartości desync, głównie dlatego bo jest to liczba wymyślona przez Czechów i nie jest znane jaka wartość powoduje poważne problemy.
 10. Maksymalny ping to 250, ale w grę wchodzą też utracone pakiety, przy 10% jest się wyrzucanym z serwera.
 11. Katekarin

  FAQ - Często Zadawane Pytania

  01.11.2017 Zaktualizowano FAQ o pytania i odpowiedzi autorstwa @Heqsu
 12. Zostawiłem Ci prywatną wiadomość w skrzynce. W miare możliwości odczytaj. :)

 13. witam. poznikały mi samochody i rzeczy co miałem 

   

 14. witam nie mam rzeczy co miałem... cofło mi wszystko do mojego 2 dnia gry w ktory mkupilem tylko gmc sierrre by porobic piasek

 15. witam, nie ma rzeczy tych co mialem

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.