Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl

Dorianlych1

Właściciel
 • Zawartość

  3 187
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  35

Dorianlych1 wygrał w ostatnim dniu 14 Listopad

Dorianlych1 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 398 Gromowładny

O Dorianlych1

 • Ranga
  Właściciel

Serwer

 • SteamID64
  76561198253273755
 • Imię i nazwisko postaci
  Dorian Lych Wielki

Informacje personalne

 • Zainteresowania
  Łapać łobuzów i wystawiać stosowne mandaty
 • Lokalizacja
  Polish Cebuli Community

Serwisy Społeczne

 • Steam
  Dorianlych1

Ostatnio na profilu byli

35 843 wyświetleń profilu
 1. Dorianlych1

  Aktualizacja 18.11.2018

  Dodano rzeczy dla PD , auta, unfiromy, Auta po wybuchu wracaja do garazu. Sporo aut ktore wybuchly powinniscie miec w garazu (przez caly okres)
 2. Dorianlych1

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Tymczasowo zmieniono regulamin dotyczący chowania się na terenie więzienia stanowego. Pamiętajmy że trzeba to odpowiednio odegrać RP.
 3. Dodano sporo nowych pojazdów do transportu surowców. Dodano karetkę EMS. Dodano Van PD. Dodano Dodge Challenger Demon 2018. Dodano dwie łódki małe dla PD and EMS (Można zrobić tekstury EMS,PD,SO itp itd) które posiadają sygnały świetlne i dźwiękowe. Dodano dużą łódkę na którą można holować małą (Można zrobić tekstury EMS,PD,SO itp) które posiadają sygnały świetlne i dźwiękowe. Naprawiono auta Reda,już powinno być okej najlepiej po syncu sprawdźcie jak będzie mniej osób (RED MÓWI GOOD) Zmieniono pojemność bagażnika niektórych pojazdów. Usunięto wybuchanie aut na serwerze. //jeszcze nie - katekarin Sync 300 MB
 4. Naprawiono błąd z C4 i skrzynką na więzieniu stanowym,od teraz juz wszystko działa elengacko sprawdzone. Możliwość napadania na skrzynke z dowodami jest od 10 policjantów. Zwiększono czas odholowania pojazdów dla PD. Dodano czat *OOC* na Tweet. Poprawiono sklepy mafii. Dodano dwa nowe Ambulansy. Chyba naprawiono Ambulans Ram (?) Dodano kilka nowych pojazdów. Pojazdy oczywiście większe i z paką mają sporą ilość pojemności,auta dodałem też tańsze bym mógł każdy zakupić nowości. Dodano nowe auta dla Mafii. Dodano informacje o poziomie zagrożenia dla Cywili. Dodano zmianę poziomów zagrożenia dla PD od poziomu 5. Dodano mobline centrum dowodzenia dla PD. Dodano kilka AUT UC dla PD. Dodano kilka pojazdów szybkiego reagowania dla EMS. Dodano auta cywilne od Reda wszystkie widoczne na zdjęciu. Auta zostały posortowane po Dilerach Chevrolet,Ford,Dodge itp. SYNC OKO 250 MB. PO 21.00 EVENT.
 5. Dorianlych1

  Aktualizacja 11.11.2018

  Naprawiono błąd z C4,od teraz można odbijać więzienie za pomocą C4(Jeśli chcemy Helikopterem wlecieć na teren więzienia brama musi być wysadzona C4) Od teraz wszystkie rzeczy które konfiskuje Policja są przechowywane w Skrzyni z Dowodami która znajduje się na terenie Więzienia Stanowego. Możliwość obrabowania Skrzynki z Dowodami która znajduję się na terenie Więzienia Stanowego. Aby móc zrabować Więzienie Stanowe potrzebujemy C4 i Wytrychów. Naprawiono Sklepy Mafii. Naprawiono błąd z Crashowaniem Serwera(Na wszelki wypadek jeszcze nie wyciągajcie aut reda chodzi o radiowozy,sprawdze przed zaćmieniem czy wszystko działa) Arma 3 Sync oko 10 mb.
 6. Witam, w związku z problemami każdy z was otrzyma 75.000$ nawet jeśli nic nie straciliście :) Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za pomoc.
 7. Przerwa Techniczna do 09.11 Godziny 15/18.
 8. Dorianlych1

  Aktualizacja 08.11.2018

  Dodano Mexico City. Dodano oko 40-50 nowych modeli aut. Dodano kilka nowych modeli motorów. Dodano 4 modele które są wynagrodzeniem za wsparcie z ostatniego miesiąca i osób które pomagają od ponad dwóch lat. Cartman,Desiere,John Cash,Emiratowsky. Naprawiono bandaże. Naprawione Pizze. Dodano SO w Mexico. Dodano EMS w Mexico. Dodano nowe tekstury dla FD. Dodano nowy bank w Mexico który można rabować. Podniesiono lekko narko i legalnych rzeczy. Zmieniono czas działania Pizzy. Zmieniono działanie bandaża. Usunięto bandaż z Marketu. Dodano bandaż do sklepu wielobranżowego. Naprawiono worki z banku od teraz będzie można sprzedać tylko raz. Podniesiono cenę za jeden worek z banku(Jest duża xD) Policjant oddając worek również otrzymuje pieniądze wraz z Expem. Cywil od teraz za sprzedanie worka otrzymuje jedno razowy EXP. Od teraz do więzienia stanowego trafia się od 41 miesięcy a do aresztu do 40 miesięcy. Od teraz za każdą osobę odwiezioną do więzienia Policjant otrzymuje EXP i wynagrodzenie pieniężne. Dodano Sklep Mafii z ciuchami/autami/broniami. Za wysyłanie na prace społeczne policjant otrzymuje EXP i premie. Dodano nowy strój na pracach społecznych. Zwiększono wypłaty EMS/FD/PD/SO Dodano dwa nowe stroje dla EMS. Dodano nowe kamizelki dla SO. Dodano nowy strój dla PD pilota. Dodano strój dla Kadeta Corection. Dodano kamizelka dla Cadeta. Dodano nową kamizelkę dla ST. Niektóre auta nie będą dodane do sklepu cywilnego gdyż są przeznaczone dla Mafii i Cartelu. Na serwerze będą dwie organizacje przestępcze które będą walczyć o miejsca nielegalne jak i również o rozprowadzanie broni i sprzętu. Na początku pojawi się sama Mafia która już funkcjonuje ale z czasem zostanie wprowadzony Cartel,obie jednostki każdy z gangów będzie mógł przejąć. ARMA 3 SYNC lub Drive Google. OKO 1 GB. Usunięto 3 GB niepotrzebnych modów. Po pobraniu DriveGoogle linku musicie zaktualizować Synciem! https://drive.google.com/file/d/18z1YUI1ve3W4S146nt_lbhMMuoqoZvnr/view
 9. Podczas gdy medyk jest obok osoba nieprzytomna nie może się odrodzić. Dodano kila nowych modeli osobowych. Dodano kilka modeli ciężarowych. Zmieniono lekko cenę aut. Dodano szpital w Morrison Dodano remizę w Lakeside. Usunięto szpital w Lakeside. Zmieniono Resp aut SO w MORISSON. Podniesiono cenę broni Policyjnych. Dodano strzeble na gumowe kule. Dodano tarcze dla Policji. Dodano kilka nowych modeli broni dla cywili. Zmieniono lekutko bagażniki. Co zmienione dokładnie: 1) mission.sqm a) Morrison Dodano szpital Medical Center (EMOGLOBINSKY.pbo) (włączona symulacja, wyłączone uszkodzenia) Dodano 16 łóżek HospitalBed (włączona symulacja, wyłączone uszkodzenia) Dodano 4 lampy halogen wokół szpitala (wersja on, sprawdzane świeci) (włączona symulacja, wyłączone uszkodzenia) Zmieniono lokalizację spawnu pojazdów powietrznych, lądowych i wodnych dla medyków i spawnu pojazdów dla szeryfów (sprawdzone) Dodano bankomat do opcji pod scrollem przy wyposażeniu szpitalnym. Dodano postać z akcją "ulecz się" w środku szpitala. Dodano postać ze sklepem z łódkami dla medyków. Usunięto znacznik "remiza morrison", zmieniono znacznik "szpital morrison" na "Morrison Medical Center" Usunięto barierki, bunkry, na lokalizacji Morrison Checkpoint (nic nie zostało, sama droga) b) Lakeside Usunięto stary szpital w Lakeside, starą remizę przy szpitalu, łóżka w szpitalu. Dodano podłoże pod remizę w miejscu hotelu Plaza Dodano remizę, obniżono do poziomu drzwi Dodano 4 lampy halogen (sprawdzone) Zmieniono lokalizacje spawnu pojazdów wodnych, powietrznych i lądowych (sprawdzone) Usunięto znacznik "Szpital Lakeside", dodano znacznik "Lakeside Fire Station", "Water Rescue Fire Department" c) Los Diablos Dodano bankomat przy sklepie 2) skrypty Zmieniono kolejność w sklepie z pojazdami medycznymi, usunięto kilka (sprawdzone działa) Zmieniono nazwy przy spawnach medycznych ARMA 3 SYNC! Nowe rzeczy dla donatora.
 10. Dorianlych1

  Aktualizacja 02.11.2018

  Dodano nowy system domków. Od teraz jeśli kupimy domek tylko Policjanci po nakazie mogą go przeszukać lub można nabyć item podczas czarnego rynku. Maski z GTA od teraz dają już "zamaskowany" Nowy system tweetów (By Kifkick ❤️ i przystosowany przez Katekarina ❤️ ) Tweeta wysyla sie pod "HOME"
 11. Dorianlych1

  HALLOWEEN - 31.10.2018

  Ale fajnie opisane i zrobione : )
 12. Dorianlych1

  Aktualizacja 29.10.2018

  Dodano 13 nowych modeli pojazdów dla cywili. Dodano 7 nowych modeli dla PD. Zmieniono ceny niektórych pojazdów cywilnych. Dodano nowe animacje skuwania i zakładania rąk na głowę (21 lub jutro) Lekutko zmieniono ekonomie. Dodano nowe auta zastępcze dla ST. Dodano nowe auto dla EMS. SYNC 400 MB
 13. Dorianlych1

  Aktualizacja 26.10.2018

  Dodano nowy Ambulans. Dodano nosze kompatybilne z Ambulansem FD. Dodano dwa nowe radiowozy dla SO. Zmieniono cenę aut które ostatnio dodaliśmy. Naprawiono sklep Donatora. Dodano 2 nowe modele aut Cadilac Escalade,BMW (Dla Donatora) Naprawiono całe więzienie i Areszt : ) SYNC 200 MB Naprawiono Szpital w LS. Jeff przygotowuje nowy,nie długo kilka nowych budynków z GTA :) P.S
 14. Dorianlych1

  EVENT - List Gończy 25.10.2018 21:00

  Gratulacje dla ekipy najdłużej utrzymującej się i zachowującej dosyć spory stopień RP. Pamiętajcie nie tylko strzelanie się liczy. Również gratulacje dla @Desiree i jego ekipy za odnalezienie jako pierwsi kryjówki CJ i uprowadzenie jego wspólnika. https://i.imgur.com/DD6yZ5U.jpg
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.