Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl
 • file.stanlakeside.pl/autoconfig

Dorianlych1

Właściciel
 • Zawartość

  3119
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Dorianlych1 wygrał w ostatnim dniu 17 Wrzesień

Dorianlych1 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6120 Gromowładny

O Dorianlych1

 • Ranga
  Właściciel

Serwer

 • SteamID64
  76561198253273755
 • Imię i nazwisko postaci
  Dorian Lych Wielki
 • ID w Grze
  68

Informacje personalne

 • Zainteresowania
  Łapać łobuzów i wystawiać stosowne mandaty
 • Lokalizacja
  Polish Cebuli Community

Serwisy Społeczne

 • Steam
  Dorianlych1

Ostatnio na profilu byli

34330 wyświetleń profilu
 1. Najlepszy rok w administracji Ever, a najlepsze ponad 2 lata spędzone na serwerze RP [*] Pozdrowionka pepeHands

 2. [*] Gdy dołanczałem na ten serwer kupiłem mkrofon dla lepszego dzwienku w Rp i sie zepsuł kilka dni temu

  1. Coen

   Coen

   Szkoda, że słownika poprawnej polszczyzny wtedy nie kupiłeś. Przydałby się. :x

 3. [*] ale i tak dziękuje Lorianie FeelsBadMan

 4. Postawmy znicz dla lakeside'a [*]

 5. Arma umarła RIP [*] pepeHands

 6. lakeside rip

 7. Witam, start 17.00 i proszę jeszcze pobrać Synca. Pozdrawiam.
 8. Dorianlych1

  Bany i BlackLista.

  Witam, jeśli ktoś ma bana i chciał by wrócić na nopixela czy też nową misje zapraszam do kontaktu [email protected] Pozdrawiam.
 9. Witam, na wstępie chce was przeprosić że nie było misji jeszcze w tym tygodniu ale z powodu wyjazdu integracyjnego kifa i paru innych osób ze społeczności termin przekładamy na piątek/sobota (29/30) Cofamy się do czasów nopixela i ich dobrych przygód,powiecie czemu tak długo?A temu że na nopixelu będą nowe skrypty i oczywiście zablokowane wszystkie możliwości bugowania misja była przygotowywana prze oko 35 dni do do stanu gotowości.Na pewno będzie to wszystko co było i jeszcze więcej. Każda osoba która miała swój pojazd otrzyma go również na nopixelu oczywiście mocno podrasowanego bo tam silniki są o wiele szybsze,gangi proszę o zgłoszenie się do @SID gdzie będziecie musieli zaktualizować swoje stroje pod NP i przez pierwszy tydzień będą zawieszone by na spokojnie ogarnąć procedury działania NP. Przez ten czas kiedy będzie nopixela grupka osób oko 10 będzie testowała zmiany na nowej mapie i misji,chcemy zapobiec temu by wypuścić wam znowu nie sprawną misje na której nic nie będzie działać. Osoby będą wybrane przezemnie i Administracje.Najważniejsze jest to byście wy gracze dobrze się bawili i już teraz przygotowali swoje gangi,departamenty pod NP. Osoby z CG i Marshal zostaną wdrożone w PD by nie robić na siłę CG.Plusem jest to że wraca straż Wojak do boju! Nowa misja i mapa będzie miała jeszcze więcej możliwości niż kiedy kolwiek można było zobaczyć na scenie Army można powiedzieć że dogadaliśmy się z parom community które pozwoliło nam na skorzystanie z pomocy ich techników,dla dobra sprawy nie będziemy zdradzać kto to był ale innowacje i możliwości skryptowo mapowe są ogromne. I uwaga wiemy że nie chcecie utrudnienie takich jak chociażby te kluczyki lub dowody osobiste więc skrypty nie będą utrudniać nam rozgrywki a wręcz przeciwnie ją urozmaicać. Przygotujcie się na syncka oko 15-20 gb jak to bywa na Nopixelu. Mafia zostanie wybrana na dniach po stracie NP,lecz również będzie druga frakcja która będzie miała za zadanie konkurować z Mafia.Czyli od góry będzie miała narzucone że nie może z nią współpracować. Z mojej strony raz jeszcze wielkie przeprosiny dla was bo jak wiecie ja ostanio mocno zagrałem się w GTA i możecie to odbierać tak jak bym się wami już nie intersował,a tak nie jest po prostu czasami musimy mieć przed wami tajemnice a wy musicie trochę ponarzekać bo nie możecie wiedzieć wszystkiego. Pozdrawiam i zachęcam jak zawsze do miłej konwersacji bez obraźliwych zastosowań w odpowiedziach.
 10. Witam, należą wam się wyjaśnienia dlaczego nie było aktualizacji przez 2 tyg,powodem jest duża aktualizacja która szykuje się na następny poniedziałek lub jeszcze w tym Tygodniu :) Nie martwcie się na pewno wam to wynagrodzimy i będziecie zadowoleni. Drugi temat to BlackLista. Na forum powstał nowy dział Bany.Będą tam znajdowały się osoby które otrzymają bana pernamentego i czarną listę.Każda osoba która dostała bana trwałego zostanie tam upubliczniona wraz z dowodami. Dlaczego?A to po to by osoby które otrzymują bany nie oszukiwały swoich kolegów "Dlaczego masz bana na LS" Tak więc zapraszam do zapoznania się z pierwszym tematem.
 11. Dorianlych1

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 08.06.2018 Zmieniono: Od teraz można używać modulatora głosu bądź samumu próbować go zmieniać. Można rozpoznawać osoby po głosie jeśli jest taki sam. Używając modulatora głos musi być w pełni zrozumiał dla innej osoby z RP. Zakaz wyciągania rzeczy ze skrzynek postawionych na mapie (Skrzynki Armowe w budynkach Firm) Zakaz używania przedmiotów zdobytych w sposób nie dozwolony np. ze skrzynki lub pojazdu zrespionego przez Administratora. Medyk może uśmiercić osobę na terenie szpitala w wyjątkowych sytuacjach RP. Jednostka HAZMAT może zarządzić kwarantanne i zatrzymać każdego kto jest podejrzany o chorobę zakaźną. Jednostka HAZMAT może przetrzymywać osobę do 60 minut w karetce "HAZ" lub na terenie Szpitala. Kiedy medyk nas podniesie pamiętamy wszystko z ostatnich 15 minut. Kiedy medyk wypisze nam zgona lub pomoc nie zostanie nam udzielona nie możemy pamiętać ostatniej Akcji. Po strzale z Tasera Policyjnego mamy za zadanie od razu się poddać i odgrywać Role Play do odpowiedniej sytuacji. Medyk nie ma prawa podejmować decyzji na temat zatrzymanych którzy są pod pełna kontrolą Szeryfów. Podczas operacji IN GAME osoba musi być rozkuta i odgrywać problemy zdrowotne które medyk u niego stwierdzi(Medyk stwierdza jaką chorobę ma dana osoba i on decyduje o tym jak się będzie czuł i czy będzie potrzebna pomoc) Medyk może przetrzymywać osobę na terenie szpitala do 30 minut łączą przytym Akcje RP. MEDYCY SĄ NEUTRALNI(CZYLI MOGĄ WSPÓŁPRACOWAĆ Z CYWILAMI LUB SO) Medycy sprawują pełną kontrolę nad szpitalem i mają prawo odmówić wykonania polecenia jeśli zagraża życiu Obywatela(Czyt. Może odmówić SO ale nie może wziąć kogoś siłą i wyprowadzić ze szpitala bo od tego jest Ochrona lub SO) Administracja od teraz może cofnąć komuś White-Liste lub usunąć kogoś z danego Departamentu jeśli osoba nie odgrywa RP. CK może zadecydować Administrator w wyjątkowych sytuacjach. Port i Statek można robić do maks 5 osób. Łączenie dwóch żyć będzie karane banem od 3 dni do 30 dni. Medyk może wykonać CK za zgodą obywatela którego przewiozą na teren szpitala(Po CK Administracja musi być poinformowana wraz z nagraniem całego zajścia) Po restarcie chroni nas 20 minut zielonej strefy w każdym punkcie na mapie.
 12. Witam, zapraszam na zebranie community o godzinie 19.00 9 Czerwca. Proszę aby byli wszyscy bo jest dużo do omówienia z mojej strony i z waszej.
 13. Witam, dzisiaj od godziny 19.30 odbędzie się Event więzienie stanowe na którym będzie można wygrać min. Nissana GTR z Tunningiem najlepszy więzień i kwoty od 200.000 do 10.000$ Przed rozpoczęciem Eventu o godzinie 19.25 zostanie zresetowany serwer i zapisana baza danych. Po restarcie wszystkie osoby które biorą udział w Evencie muszą stawić się przed więzienie stanowe.Osoby wchodząc na serwer automatycznie akceptują uczestnictwo w Evencie. Jest jedna zasada a dokładnie wysoki poziom RP.Jeśli ktoś nie będzie się stosował lub będzie puszczał bindy typu "Jebać Zbigniewa" na cały regulator po prostu wyleci z banem.Kategoryczny zakaz puszczania bindów,co najwyżej może to robić Corection na potrzeby np. Muzyczki na spacerniaku. Tym razem klawiszami będzie SO które otrzyma ode mnie specjalne punkty RP dodanie jak i ujemne.Chce sprawdzić ile mogę wyciągnąć z nich RP.Nie chce również żadnych Stream Huntów więc odbicia lub porwania będzie organizowała Administracja bez Stream. Czyli np. Pan Dzoka będzie odpowiedzialny za duszka wraz z Marianem lub Defciakiem. Podczas tego Eventu odbędą się przewozy na teren Lakeside by odbyć prace społeczne lub też przewóz na teren szpitala by odbyć operację. Jednak mam pewne rolę do zajęcia które odmienią trochę losy więźniów i pomogą wam się ustosunkować do RP. Na Evencie więźniowie maja jedno życie a klawisze dwa. Na potrzeby Eventu można zmieniać imię i nazwisko dla cywili. Za dobre odgrywanie dobre RP przewidziane są nagrody w wysokości od 10.000$ do nawet pakietu sponsora na miesiąc :) Gang Meksykanów: 1.Szef 2.Wiezien Koleszka 3.Brat Szefa 4.Wiezien Koleszka 5.Wiezien Koleszka Gang Czarnych: 1.Szef i zarazem Szef wszystkich na wiezieniu(Czyli on tutaj rządzi a jak ktoś się nie dostosuje to po prostu dostatnie kose w zebra) 3.Lizus 4.Wiezien Koleszka 5.Wiezien Koleszka 6.Wiezien Koleszka 7.Wiezien Koleszka 8.Wiezien Koleszka 9.Popychadło 10.Brat Szefa Stołówka i cywile którzy wożą jedzenie (Ta grupa z góry ma zapewnione 50.000$ za udział w Evencie) 1.Kierowca 2.Pasazer Ta grupa ma za zadanie dostarczać jedzenie do wiezienia na życzenie Naczelnika. Grupa Odbijająca: 1.Szef 2.Strzelec 3.Strzelec 4.Strzelec 5.Sniper 6.Zwiadowca 7.Popychadło 8.Lizus I uwaga odbicie nie ma wyglądać tak że podjedziecie na więzienie i będzie nas chcieli rozstrzelać bo po prostu zamkniemy się tam i nawet do nas nie wejdziecie.Musicie mieć jakiś plan który będzie do zrealizowania i Dzoka wam w tym pomoże. Główny naczelnik więzienia: Will Blake (DORAIN) Zastępca : Zygmunt Fiut (RZBIK) Zapisujecie się wzorem pod tym postem. Grupa EMS(Dostępna tylko dla medyków) 1.Ordynator EMS w Wiezieniu. 2.Doktor 3.Doktor 4.Lekarz 5.Lekarz 6.Pomocnik 7.Pomocnik 8.Pomocnik 9.Kierowca Ambulansu 10.Kierowca Ambulansu (Reszta EMS moze brac udzial w Evencie jako wiezniowie)
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.