Skocz do zawartości

Dorianlych1

Właściciel
 • Liczba zawartości

  3 551
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  124

Dostęp do serwera aktywny


Brak banów w historii konta

Ostatnia wygrana Dorianlych1 w dniu 21 Marca

Użytkownicy przyznają Dorianlych1 punkty reputacji!

Reputacja

1 433 Gromowładny

O Dorianlych1

 • Tytuł
  Właściciel

Serwer

 • Imię i nazwisko postaci
  Dorian Lych Wielki

Informacje personalne

 • Zainteresowania
  Łapać łobuzów i wystawiać stosowne mandaty
 • Lokalizacja
  Polish Cebuli Community

Serwisy Społeczne

 • Steam
  Dorianlych1

Dane Policyjne

 • Imię i Nazwisko
  Dorian Lych Wielki
 • Numer odznaki
  201

Ostatnie wizyty

54 396 wyświetleń profilu
 1. Zapowiedź aktualizacji na 14.06.2020 Czas najwyższy skończyć i rozpocząć nowe możliwości na Lakeside! Aktualizacja Domków,Willi,Apartamentów a nawet Schowków. Możliwości skryptowe: -Nadawanie współwłaścicieli domków (Maks 5 Kluczy i jeden główny właściciel) CENY BEDA INNE XD -Możliwość zakupu Szafek,Szafeczek i Sejfów, każda z nich ma większą pojemność lub może pomieścić więcej pieniędzy. -15 różnych interiorów (Wille,Apartamenty i Domki) -Schowki (5 różnych interiorów) -Garaże/Magazyny (7 różnych interiorów) -Biura (3 różne inteirory) -Każdy obiekt który zakupicie możecie umeblować wedle uznania, nie będzie to też takie proste.Musicie jechać do IKEI wybrać meble z których będziecie chcieli skorzystać i wrzucić je na pakę auta. https://i.gyazo.com/4703a655a0e291695e6f15cfd6fb0f1e.mp4 https://gyazo.com/29650539fb8d412d5d0ed10af34f23ae https://gyazo.com/1bc9fd1863a1357bb102652e323ba084 -Każdy z obiektów ma możliwość założenia alarmu do mieszkania i alarmu POPOŻ. Co do Alarmu PPOZ musi być założony bezpośrednio przez straż gdyż oni maja do tego odpowiedni item. Alarm włamaniowy daje wam informacje na telefon podczas próby dostania się do waszego mieszkania jak i również jest większa szansa że informuje Departament Szeryfa. Do mieszkań można będzie się włamywać na zasadzie takiej jak był to sposób poprzedni czyli wynosicie trochę gotówki i np. jakiś losowy item nie na ruszając przedmiotów głównego właściciela. Lub będzie też przedmiot jednorazowego użytku który będzie można dostać na licytacji blackmarketowej który daje możliwość włamania się do domku i sprawdzenia "Otwartych Szafek" jeśli chodzi o sejf to będzie odpowiedni palnik który będzie mógł przepalić zamek szyfrujący.Jednak to będzie trochę trwało. -Oczywiście możliwość po otrzymaniu nakazu najazdu na mieszkanie osoby przez Departament Szeryfa. -Każde z mieszkań będzie można wystawić na sprzedaż i wtedy pojawia się one na mapie jako mieszkanie na sprzedaż. -Na każdy zakupiony Sejf można nadać 4 cyfrowy PIN. -Domki będą aktualizowane i będą wprowadzane różne dodatkowe zmiany typu swój prywatny garaż ITP. Na początku oczywiście dodamy tylko 15 domków by sprawdzić ich działanie, więc ilość będzie ograniczona. Ulepszony czat: Od teraz opis nie będzie już widoczny przez ścianę, wszystkie me,do i opis są dostosowane do odległości postaci. Wygląd może ulec zmianie więc śmiało piszcie Feedback na ogólnym spamie. I wczoraj dodano już firmę LuckyBird gdzie mozecie zakupic rozne zdrapki, powodzenia! Zmieniono miejsce w bagazniku z 50 do 75.
 2. Zmiany o 16.00 Dodano do salonu 3 nowe auta: Maybach GLS 600 2020 GLC 53 AMG 2020 (Ma możliwość podświetlenia gwiazdy lub otwarcia całego dachu panoramicznego) I tutaj osobiście mi sie podoba bardzo rzadka BMW w Sedanie M6 F60 BMW 7XM50 (podświetlenie podczas opuszczenia pojazdu,auto na licytacje) Dodano możliwość zakładania kamizelek odblaskowych lub odznak poprzez menu. Dodano przedmiot "Ognisko" Dodano nowe buty dla facetów i kobitek. Dodano nowe koszule dla facetów (:OOOOOOO) Dodano nowe fryzurę dla Kobiet. Poprawki interirów w których osoba znikała. Poprawki optymalizacji w centrum miasta. Poprawiono wygląd sklepów oraz ich skalowanie do różnych rozdzielczości monitorów. Naprawiono komendę /zgon Zaktualizowano cały system jedzenie i napojenia na bardziej najelastyczniejszy i przyjemniejszy dla gracza.Zmniejszono limity wszystkich rodzajów jedzenia,zbalansowano ich wartości odżywcze. Jedzenie od teraz może również dawać wartości ujemne. Najeżdżając na dane jedzenie mamy infomracje, ile ono daje/odejmuje sytości i pragnienia. Poprawiono wyświetlanie nazw itemów w ekwipunku na poszczególnych slotach. Dodano przy aktualnej ilości danego przedmiotu, ile mieści ona w stacku. Dodano narzędzie do rozpalania ogniska "campfirekit" Ognisko można zgasić podchodząc do niego i klikając "E" Zmniejszono blipy sklepów na mapie i poprawiono ich podwójne wyświetlanie.
 3. Witam, piękna śliczna aktualizacja wchodzi na rejony: Optymalizacja skryptów wraz z fixami kilku rzczy. Zmieniono system masek: Od teraz każda maskę musicie kupić w sklepie z maskami,czyli możecie mieć kilka masek ale zostały one zamienione na itemy użyteczne w EQ. Dodano nowy system sklepów i nie tylko! Dodano możliwość zakupu oko 25 sklepów na własność. Sklepy które będziecie mogli kupić będą rozwijane wraz z nowymi interiorami.Jeśli ktoś będzie chciał wykupić całego Mega Mola będzie musiał wykupić wszystkie sklepy w środku i wtedy może otworzyć galerie. Każdy ze sklepów może zamawiać rzeczy z Hurtowni które przekładają się na czas dostawy,rzeczy w Hurtowniach są ograniczone!Czyli jeśli ktoś wykupi sadzonki,wode,doniczki to będzie miał on jedyny sklep ogrodniczy w całym LA. A że by było mało każdy z was może wystawić co tylko chce w tym sklepie,jeśli masz zajebistego drona i chcesz go sprzedać to po prostu go wystawiasz!Jeśli chcesz otworzyć sklep z bronią i sprzedajesz różne klameczki to również możesz je wystawić. Nazwę sklepu można zmienić po opłacie. Sklep można otwierać i zamykać. (zamkniety nic nie kupisz,otwarty wiadomo) Sklepy będzie można odsprzedać dla innych osób,w tym momencie możecie tylko sprzedać go za % wartości do urzędu. (w ciągu kilku dni,więc jak ktoś chce jakiś monopol zrobić to tak też może działać w tym kierunku) Każdy sklep ma możliwość upgrade: -System alarmowe (do fd prosze sie zglaszac) -Systemy alarmowe przeciwko włamaniom do sklepu. -Możliwość własnego baneru sklepowego. W ciągu kilku dni wyłączymy również sklepy poprzednie i zostaną one oddane do urzędu byście mogli je zakupić.
 4. Witam, kolejna aktualizacja dzisiaj serdecznie zapraszam do zapoznania się: Dodano cały system DNA,Krwi i łuski pocisku. System jest również przystosowany do pracy So w szczególności dla detektywów,zwykły Szeryf nie będzie mógł zbadać próbki a tylko ją zebrać. Ślady można za sobą zatrzeć! (xD) Swoją drogą spokojnie po łuskach pocisku nie ustalimy danych osobowych, chyba że nie miałeś jakiekolwiek rękawiczek :OOOOOO Dodano Wiatrak by roślinki przy nich lepiej rosły,wiecie jakie roślinki. Dodano grinder i bletki do sklepu. Dodano granat dymny. Dodano kilka nowych broni wyświetlanych na plecach. Dodano komendę /fakturki jeśli F7 nie będzie wam działać. Dodano funkcjonalność itemu "turbo" (p.s to nie jest guma) Dodano 12 pojazdów na serwer,oko 4 licytacja. Fotki których nie udostępniłem wcześniej: nie chciało mi sie robic zdjec (brabusy 4x4 6x6 brabus zwykly) Zmniejszono zapotrzebowanie na nawóz o wodę w narko. Zmieniono czas namysłu przez lokalnego przy zakupie narko (losowość) Zmiana kolorów GPS dla służb. Naprawiono dodano kilka fixów do komputera SO BY @Katekarin
 5. Dodano kilka nowych aut,wszystkie rocznik 2020 : ) I nawet Escalade 2021: (LIMIT DWA W SALONIE) AUDI A6 AVANT BLACK and Silver 2020: Hyundai Sonata Turbo 2020 : BMW X7 2020: BMW G20 SERIES 3 330i: BLACK AND SILVER: MERCEDES BENZ VISION EQS CONCEPT (LIMIT DWA W SALONIE) BMW 750 L M50: (LIMIT JEDEN W SALONIE NA TEN MOMENT)
 6. Witam, dzisiaj w aktualizacji wchodzi nowy narkotyk jakim jest Marihuana. Jak by nie patrzeć w Kalifornii jest możliwość mieć drzewko na własny użytek i tak też będzie u nas,do jednego drzewka w domu prywatnym możecie mieć na własny użytek,przy sobie nie więcej niż 3 blanty i zakaz prowadzenia pojazdów po Paleniu zioła. Drzewka które sadzicie musicie pielęgnować i pilnować by wyszły wam bardzo dobre zioła!Dodatkowo krzaki utrzymują się w waszych posiadłościach jak i również po zaćmieniach,możecie zasadzić wieczorkiem i na rano zebrać plony.Nie długo wystartuje sklep gdzie będzie można nabyć lepsze nawozy czy też specjalną wodę do zioła,pamiętajcie by zaopatrzyć się również w Wiatraczek który będzie dmuchał w waszą roślinę ciepłym powietrzem by wyszła jeszcze lepsza! Dodano stół do craftowania. -Na ten moment tylko pod narkotyki,w ciągu kilku następnych dni będziecie mogli tam tworzyć inne przedmioty na które będziecie musieli znać "przepis" Dodano kilka wersji ubrań do przewożenia w bagażnikach: -SERT -Fire Department -EMS A jutro pewno kolejne fajniusie zmiany.
 7. Dodano 4 nowe pojazdy do salonu Dereka. Dodano nowego Pendrive. Kilka optymalizacji skryptu.
 8. Witam, aktualizacja dodaje oko 30 nowych pojazdów dla dwóch salonów. Od teraz do 12 kwietnia za każde 50.000$ wydane w obu salonach otrzymujecie kupon gdzie 12 kwietnia odbędzie się losowanie i jest szansa na wygranie 3 MLN. Dodano kilka mundurów dla so. Dodano kilka aut dla so. Kilka drobnych poprawek co do /narkosell Kilka drobnych poprawek do co EQ. Nowe dodatki dla Administracji by łatwiej zarządzać graczami.
 9. Witam, kilka zmian dla państwa: -Dodano 8 nowych pojazdów do salonu Shellby. (auta będą dostępne na dniach kiedy wystartuje licytacja,więcej info od extermiego za jakiś czas) -Dodano 4 nowe auta na licytacje. -Dodano nowy interior. -Dodano nowy skrypt organizacyjny. -Dodano nową misje (Pendrive do kupna u prezesa) -Zmieniono lokalizacje handlarza autami od misji.
 10. Dodano 5 nowych pojazdów do salonu Shellby (Hendingi ultra fajne,zastosowany nowy typ hendingow gdzie są one zrobione od podstaw przez co jest możliwość w pełni odwzorowania zachowania silnika i nadwozia nawet podczas tak zwanych driftów,pojazdy te nie wyhamują wam przy wchodzeniu w zakręt) Auta mają możliwość kolorowania wnętrza i lekkich tuningów wizualnych (Oczywiście mechaniczne również) Auta mają też możliwość "Naklejek" Do auta można również "Wykupić" własne malowanie. Jeśli chodzi o auta i Hendy będziemy się starali to wszystko dopracowywać i od razu na wstępie uświadomie każdego że auta nie będą jeździć po 400 czy 500 km/h.Auta są starannie robione i staramy się by każdemu odpowiadało.Staramy się również by auta za 10 mln takie jak Huracan było dobrym smaczkiem i miało odpowiednio realistyczną prędkość. Zmieniono cenę M5 wraz z Hendingiem. Zmiana prowizji przy wystawianiu aut. Zmieniono system zarobku na narkotykach (Im więcej SO tym więcej można zarobić) Wszystkie radiowozy od teraz mają napęd na 4x4 Dodano oko 10 nowych felg dla pojazdów. Prezentacja pojazdów: (AKTU PO 16)
 11. Ludzie budują za dużo murów a za mało mostów.

  Community.

  1. GabrielU

   GabrielU

   No ale może jakieś konkrety? Określenie dokładnie co się stało, co popchnęło ich do takich działań? Mamy się domyślać jako community?

  2. Rudolf Hess

   Rudolf Hess

   Community ich popchnęło pepeHands

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.