Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl
 • file.stanlakeside.pl/autoconfig

Dorianlych1

Właściciel
 • Zawartość

  3116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Dorianlych1 wygrał w ostatnim dniu 3 Lipiec

Dorianlych1 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6109 Gromowładny

O Dorianlych1

 • Ranga
  Właściciel

Serwer

 • SteamID64
  76561198253273755
 • Imię i nazwisko postaci
  Dorian Lych Wielki
 • ID w Grze
  68

Informacje personalne

 • Zainteresowania
  Łapać łobuzów i wystawiać stosowne mandaty
 • Lokalizacja
  Polish Cebuli Community

Serwisy Społeczne

 • Steam
  Dorianlych1

Ostatnio na profilu byli

32994 wyświetleń profilu
 1. Witam, start 17.00 i proszę jeszcze pobrać Synca. Pozdrawiam.
 2. Dorianlych1

  Bany i BlackLista.

  Witam, jeśli ktoś ma bana i chciał by wrócić na nopixela czy też nową misje zapraszam do kontaktu [email protected] Pozdrawiam.
 3. Witam, na wstępie chce was przeprosić że nie było misji jeszcze w tym tygodniu ale z powodu wyjazdu integracyjnego kifa i paru innych osób ze społeczności termin przekładamy na piątek/sobota (29/30) Cofamy się do czasów nopixela i ich dobrych przygód,powiecie czemu tak długo?A temu że na nopixelu będą nowe skrypty i oczywiście zablokowane wszystkie możliwości bugowania misja była przygotowywana prze oko 35 dni do do stanu gotowości.Na pewno będzie to wszystko co było i jeszcze więcej. Każda osoba która miała swój pojazd otrzyma go również na nopixelu oczywiście mocno podrasowanego bo tam silniki są o wiele szybsze,gangi proszę o zgłoszenie się do @SID gdzie będziecie musieli zaktualizować swoje stroje pod NP i przez pierwszy tydzień będą zawieszone by na spokojnie ogarnąć procedury działania NP. Przez ten czas kiedy będzie nopixela grupka osób oko 10 będzie testowała zmiany na nowej mapie i misji,chcemy zapobiec temu by wypuścić wam znowu nie sprawną misje na której nic nie będzie działać. Osoby będą wybrane przezemnie i Administracje.Najważniejsze jest to byście wy gracze dobrze się bawili i już teraz przygotowali swoje gangi,departamenty pod NP. Osoby z CG i Marshal zostaną wdrożone w PD by nie robić na siłę CG.Plusem jest to że wraca straż Wojak do boju! Nowa misja i mapa będzie miała jeszcze więcej możliwości niż kiedy kolwiek można było zobaczyć na scenie Army można powiedzieć że dogadaliśmy się z parom community które pozwoliło nam na skorzystanie z pomocy ich techników,dla dobra sprawy nie będziemy zdradzać kto to był ale innowacje i możliwości skryptowo mapowe są ogromne. I uwaga wiemy że nie chcecie utrudnienie takich jak chociażby te kluczyki lub dowody osobiste więc skrypty nie będą utrudniać nam rozgrywki a wręcz przeciwnie ją urozmaicać. Przygotujcie się na syncka oko 15-20 gb jak to bywa na Nopixelu. Mafia zostanie wybrana na dniach po stracie NP,lecz również będzie druga frakcja która będzie miała za zadanie konkurować z Mafia.Czyli od góry będzie miała narzucone że nie może z nią współpracować. Z mojej strony raz jeszcze wielkie przeprosiny dla was bo jak wiecie ja ostanio mocno zagrałem się w GTA i możecie to odbierać tak jak bym się wami już nie intersował,a tak nie jest po prostu czasami musimy mieć przed wami tajemnice a wy musicie trochę ponarzekać bo nie możecie wiedzieć wszystkiego. Pozdrawiam i zachęcam jak zawsze do miłej konwersacji bez obraźliwych zastosowań w odpowiedziach.
 4. Witam, należą wam się wyjaśnienia dlaczego nie było aktualizacji przez 2 tyg,powodem jest duża aktualizacja która szykuje się na następny poniedziałek lub jeszcze w tym Tygodniu :) Nie martwcie się na pewno wam to wynagrodzimy i będziecie zadowoleni. Drugi temat to BlackLista. Na forum powstał nowy dział Bany.Będą tam znajdowały się osoby które otrzymają bana pernamentego i czarną listę.Każda osoba która dostała bana trwałego zostanie tam upubliczniona wraz z dowodami. Dlaczego?A to po to by osoby które otrzymują bany nie oszukiwały swoich kolegów "Dlaczego masz bana na LS" Tak więc zapraszam do zapoznania się z pierwszym tematem.
 5. Dorianlych1

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 08.06.2018 Zmieniono: Od teraz można używać modulatora głosu bądź samumu próbować go zmieniać. Można rozpoznawać osoby po głosie jeśli jest taki sam. Używając modulatora głos musi być w pełni zrozumiał dla innej osoby z RP. Zakaz wyciągania rzeczy ze skrzynek postawionych na mapie (Skrzynki Armowe w budynkach Firm) Zakaz używania przedmiotów zdobytych w sposób nie dozwolony np. ze skrzynki lub pojazdu zrespionego przez Administratora. Medyk może uśmiercić osobę na terenie szpitala w wyjątkowych sytuacjach RP. Jednostka HAZMAT może zarządzić kwarantanne i zatrzymać każdego kto jest podejrzany o chorobę zakaźną. Jednostka HAZMAT może przetrzymywać osobę do 60 minut w karetce "HAZ" lub na terenie Szpitala. Kiedy medyk nas podniesie pamiętamy wszystko z ostatnich 15 minut. Kiedy medyk wypisze nam zgona lub pomoc nie zostanie nam udzielona nie możemy pamiętać ostatniej Akcji. Po strzale z Tasera Policyjnego mamy za zadanie od razu się poddać i odgrywać Role Play do odpowiedniej sytuacji. Medyk nie ma prawa podejmować decyzji na temat zatrzymanych którzy są pod pełna kontrolą Szeryfów. Podczas operacji IN GAME osoba musi być rozkuta i odgrywać problemy zdrowotne które medyk u niego stwierdzi(Medyk stwierdza jaką chorobę ma dana osoba i on decyduje o tym jak się będzie czuł i czy będzie potrzebna pomoc) Medyk może przetrzymywać osobę na terenie szpitala do 30 minut łączą przytym Akcje RP. MEDYCY SĄ NEUTRALNI(CZYLI MOGĄ WSPÓŁPRACOWAĆ Z CYWILAMI LUB SO) Medycy sprawują pełną kontrolę nad szpitalem i mają prawo odmówić wykonania polecenia jeśli zagraża życiu Obywatela(Czyt. Może odmówić SO ale nie może wziąć kogoś siłą i wyprowadzić ze szpitala bo od tego jest Ochrona lub SO) Administracja od teraz może cofnąć komuś White-Liste lub usunąć kogoś z danego Departamentu jeśli osoba nie odgrywa RP. CK może zadecydować Administrator w wyjątkowych sytuacjach. Port i Statek można robić do maks 5 osób. Łączenie dwóch żyć będzie karane banem od 3 dni do 30 dni. Medyk może wykonać CK za zgodą obywatela którego przewiozą na teren szpitala(Po CK Administracja musi być poinformowana wraz z nagraniem całego zajścia) Po restarcie chroni nas 20 minut zielonej strefy w każdym punkcie na mapie.
 6. Witam, zapraszam na zebranie community o godzinie 19.00 9 Czerwca. Proszę aby byli wszyscy bo jest dużo do omówienia z mojej strony i z waszej.
 7. Witam, dzisiaj od godziny 19.30 odbędzie się Event więzienie stanowe na którym będzie można wygrać min. Nissana GTR z Tunningiem najlepszy więzień i kwoty od 200.000 do 10.000$ Przed rozpoczęciem Eventu o godzinie 19.25 zostanie zresetowany serwer i zapisana baza danych. Po restarcie wszystkie osoby które biorą udział w Evencie muszą stawić się przed więzienie stanowe.Osoby wchodząc na serwer automatycznie akceptują uczestnictwo w Evencie. Jest jedna zasada a dokładnie wysoki poziom RP.Jeśli ktoś nie będzie się stosował lub będzie puszczał bindy typu "Jebać Zbigniewa" na cały regulator po prostu wyleci z banem.Kategoryczny zakaz puszczania bindów,co najwyżej może to robić Corection na potrzeby np. Muzyczki na spacerniaku. Tym razem klawiszami będzie SO które otrzyma ode mnie specjalne punkty RP dodanie jak i ujemne.Chce sprawdzić ile mogę wyciągnąć z nich RP.Nie chce również żadnych Stream Huntów więc odbicia lub porwania będzie organizowała Administracja bez Stream. Czyli np. Pan Dzoka będzie odpowiedzialny za duszka wraz z Marianem lub Defciakiem. Podczas tego Eventu odbędą się przewozy na teren Lakeside by odbyć prace społeczne lub też przewóz na teren szpitala by odbyć operację. Jednak mam pewne rolę do zajęcia które odmienią trochę losy więźniów i pomogą wam się ustosunkować do RP. Na Evencie więźniowie maja jedno życie a klawisze dwa. Na potrzeby Eventu można zmieniać imię i nazwisko dla cywili. Za dobre odgrywanie dobre RP przewidziane są nagrody w wysokości od 10.000$ do nawet pakietu sponsora na miesiąc :) Gang Meksykanów: 1.Szef 2.Wiezien Koleszka 3.Brat Szefa 4.Wiezien Koleszka 5.Wiezien Koleszka Gang Czarnych: 1.Szef i zarazem Szef wszystkich na wiezieniu(Czyli on tutaj rządzi a jak ktoś się nie dostosuje to po prostu dostatnie kose w zebra) 3.Lizus 4.Wiezien Koleszka 5.Wiezien Koleszka 6.Wiezien Koleszka 7.Wiezien Koleszka 8.Wiezien Koleszka 9.Popychadło 10.Brat Szefa Stołówka i cywile którzy wożą jedzenie (Ta grupa z góry ma zapewnione 50.000$ za udział w Evencie) 1.Kierowca 2.Pasazer Ta grupa ma za zadanie dostarczać jedzenie do wiezienia na życzenie Naczelnika. Grupa Odbijająca: 1.Szef 2.Strzelec 3.Strzelec 4.Strzelec 5.Sniper 6.Zwiadowca 7.Popychadło 8.Lizus I uwaga odbicie nie ma wyglądać tak że podjedziecie na więzienie i będzie nas chcieli rozstrzelać bo po prostu zamkniemy się tam i nawet do nas nie wejdziecie.Musicie mieć jakiś plan który będzie do zrealizowania i Dzoka wam w tym pomoże. Główny naczelnik więzienia: Will Blake (DORAIN) Zastępca : Zygmunt Fiut (RZBIK) Zapisujecie się wzorem pod tym postem. Grupa EMS(Dostępna tylko dla medyków) 1.Ordynator EMS w Wiezieniu. 2.Doktor 3.Doktor 4.Lekarz 5.Lekarz 6.Pomocnik 7.Pomocnik 8.Pomocnik 9.Kierowca Ambulansu 10.Kierowca Ambulansu (Reszta EMS moze brac udzial w Evencie jako wiezniowie)
 8. Dodano nowe mundury dla SO. Dodano nowe kurtki dla SO. Dodano czarny rynek w telefonie(Dostęp do niego nadaje tylko Mafia) Dodano możliwość wysyłania reklam za opłatą 1500$ Dodano filtrowanie reklam tak aby po wysłaniu można było przejrzeć ją jeszcze raz w telefonie. Naprawiono napady na port i statek. Zwiększono lekutko silniki w autach. Naprawiono Busa. Zwiększono ceny narkotyków. Ograniczono możliwość sadzenia narkotyków na dwóch polach. Wyłączono sadzenie i gotowanie w domu. Dodano możliwość gotowania w Lakeside. Poprawiono cenę upgrade domków. Dodano tekstury na pojazdy firmy Umbrella. Dodano DarkNet. Uzupełniono Crafting limitów. Poprawiono system dźwięków i sygnałów ELS. Od teraz Holownik może brać wszystkie auta,łodzie i helikoptery. Przygotowanie do wprowadzenia BMW(Osoby które wpłaciły dotacje dostały na pw rozpiskę z możliwościami i jak ma wyglądać ich BMW) Ustawiono liczbę slotów na serwerze 90 z czego 5 zarezerwowanych(Osoby które maja donatora proszę o zgłaszanie się po slota zarezerwowanego) ARMA3SYNC p.s tak bmw wchodzi w ten pon. BMW PREZENTACJA!
 9. Witam, kto chce wejsc na serwer wchodzi na ts3 i odrazu kieruje sie na kanal "Czekam na WL" tam stafy i moderatorzy beda was dodawac na serwer. Wchodzimy bez rozmowy wstepnej i pobieramy arme ktora jest darmowa! Do zobaczenia w grze!
 10. Osoby którą chcą zostać dowódcą danej frakcji muszą posiadać obywatelstwo na głównym serwerze // Zmiana
 11. Odpowiadam, będzie to inny serwer i inna baza danych. Spokojnie wszystko co macie na głównym zostaje i nic nie stracicie. Tam przez 3 dni jest wszystko od nowa. Serwer główny powinien również cały czas być dostępny.
 12. @Patryczekkk jeśli zatrudni cię ktoś oczywiście że tak.
 13. Witam, jako Właściciel wraz z całym zespołem zapraszamy was do rozgrywki na serwerze Stan Lakeside bez tracenia pieniędzy i przetestowania czy wasza maszyna da sobie rade.Zawsze zastanawiałeś się czy Arma 3 będzie ci działać na naszym serwerze?Teraz masz okazję to sprawdzić! Od piątku (27.04.2018) do niedzieli (29.04.2018) 21.00 Serwer Stan Lakeside bez WL będzie otwarty od soboty (28.04.2018) 12:00 do niedzieli (29.04.2018) 21:00 przez ten czas będziecie mogli w pełni korzystać z serwera i sprawdzić czy wszystko wam działa.Na owym serwerze ilość graczy będzie ograniczona do 100 slotów w tym 5 zarezerwowanych dla Administracji która będzie sprawować kontrolę nad każdą osobą. A że by tego było mało zachęcić was jeszcze bardziej do rozgrywki to pod koniec w niedziele o 22:00 zostanie wybrane 5 osób które zachowywały najlepsze RP podczas rozgrywki na serwerze i wygrają od @Dorianlych1 Arme 3,Obywatelstwo i pakiet do 100 zł w sklepie na forum. To jeszcze nie wszystko ? Czy kiedykolwiek oglądałeś stream lub chciałeś objąć kontrole najwyższych stanowisk na LS ale wiedziałeś że nigdy do tego nie dojdzie bo stołki są obsadzone? Już teraz masz okazję zostać kim tylko chcesz (Naprawdę kim tylko sobie zapragniesz,UWAGA MIEJSCA OGRANICZONE) Osoby które nigdy nie były na naszym forum i pierwszy raz wejdą na serwer będą mogły zostać Ordynatorem EMS,Szeryfem SO,Dowódcą SERU,Dowódcą AIADU,Dowódcą DTU,Prezesem Firmy Motoroad,Szefem Ochrony,Ojcem Chrzestnym Mafii,Dowódcą CG,Prezesem Firmy UMBRELA,Szefem Gangu Irokezów,Szefem Gangu TK,Szefem Gangu TKE,Prezesem Kancelarii Adwokackiej,Prezesem DOJ,Dowódcą CO. To wszystko jest dla was od nas. Zapytacie co i jak?Od jutra piątku godziny 16.00 na TS3 Kanale "Arma 3 Darmowy Weekend" będzie czekało na was grono doświadczonych stafów i helperów którzy będą do waszych usług nawet w godzinach nocnych.(Uwaga tutaj tylko chce powiedzieć że helperzy i stafy zostaną wynagrodzeni za pomocą graczom ? Gdzie można nabyć Dowódce itp? Czekacie na kanale "Chce być dowódcą WL" i ja wybiorę osoby które przyjdą pierwsze i będą później decydować kogo zatrudnią do danych frakcji. Oczywiście regulamin obowiązuje w 100% i niezastosowanie się do niego grozi banem trwałym na całym forum i black listą.Jeśli ktoś specjalnie będzie uprzykrzał życie osobą które chcą pograć bez skrupułów zostanie pozbawiony dostępu do całego Community Lakeside.Przypominam że na serwerze będą cały czas aktywni administratorzy i nie tylko. Na czas tego serwera Ekonomia na nim będzie mocno podrasowana by można było sobie wszystko ale z umiarem przetestować. O co chodzi dokładnie?NIe rozpoczniecie z 2 mln na koncie ale np. cena za srebro zamiast 130 będzie po 260. Pewno ciekawi was co z Black listą? Osoby z Czarnej listy potrzebują autoryzacji Administratora+ na zagranie na serwerze lub prosto do mnie na kanale "Pogaduchy" Jeśli rzeczywiście tak się zdarzy że osoba z czarnej listy przez całe prawie dwie pełne doby okazała skruchę i chciała rozgrywać RP może zostać zdjęta testowo na okres 1 miesiąca. Na końcu jako zwykły gracz a zarazem główny założyciel tego projektu "Nie odpierdalajcie aż tak byśmy musieli was banować" Grajcie zgodnie z zasadami bo jest to pierwszy taki Event który może rozrosnąć się w ogromny projekt Stan-u Lakeside. Powodzenia i do zobaczenia na serwerze. P.S Jeśli będzie taka potrzeba by uruchomić dwa serwery bez WL będziemy starać się wam dogodzić. Osoby którą chcą zostać dowódcą danej frakcji muszą posiadać obywatelstwo na głównym serwerze // Zmiana
 14. Dodano możliwość craftowania nowego sprzętu dla cywili. Dodano możliwość craftowania nowego sprzętu dla Mafii. Uzupełniono sklepy. Dodano auta do garażu firmy. Uwaga jutro będzie aktualizacja która doda nowy model pojazdu jak i również rzeczy zmieniające w skrypcie.Niestety dzisiaj nasz główny technik na problemy techniczne. Pozdrawiam i przygotujcie jutro się na Synca.
 15. Dorianlych1

  Aktualizacja 17.04.2018

  Dodano Gang "TKE" Dodano Panel dla gangu "TKE" Dodano mozliwosc craftowania dla gangu "TKE" Dodano dla cywili 15 nowych plecaków (Torby itp) Dodano 20 nowych ubrań do sklepu Luksusowego. Dodano wszystkie rzeczy potrzebne do działania CG. Dodano Skuter wodny na który można wsiadać bez posiadania DLC. Dodano tańszy Yacht za pomocą którego będziemy mogli zbierać klejnoty. Ustawiono permisje dla CG. Dodano 35 nowych ubrań dla Kobiet. Uzupełniono wszystkie sklepy. Dodano Port w Morrison. Dodano napad na port. Dodano napad na Statek. Dodano Gang "TD" Dodano miejsce gangu "TD" Dodano panel "TD" Dodano rzeczy do craftowania dla gangu "TD" Dodano firmę "Umbrella Corporation" Dodano możliwość crafrowania dla firmy "Umbrella Corporation" Dodano panel Firmy "Umbrella Corporation" Dodano radia dla Mafii (Zasięg cała mapa) Dodano radia dla ochrony (Zasięg cała mapa) Dodano dostęp CG do komputer policyjnego. Naprawiono plecaki dla CG. Dodano Gaz dla SO. Dodano nowy Karabin wyborowy dla SO. ARMA3SYNC ZAPOMNIALEM DODANO 2 WILLE DLA 2 OSOB! Podniesiono % możliwości wyłowienia broni z wraku itp.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.