Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl

dzoka

Head Admin
 • Zawartość

  412
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

dzoka wygrał w ostatnim dniu 21 Październik

dzoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

454 Kochany

O dzoka

 • Ranga
  Head Admin

Serwer

 • SteamID64
  76561197998091289
 • Imię i nazwisko postaci
  Peter Van Der Dzoka

Ostatnio na profilu byli

11 934 wyświetleń profilu
 1. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 06.11.2018 Gaz łzawiący oraz flesze mogą używać tylko jednostka S.E.R.T. Podczas gdy dana komenda jest zajmowana/zajęta przez cywili policjanci nie mogą korzystać ze sklepów i garaży na zajmowanej komendzie.
 2. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 30.10.2018 Kasować pojazdy (niszczyć permanentnie) mogą tylko osoby, które należą do Policji, Mafii*, Straży Pożarnej. Punkt ten nie dotyczy sprzedaży pojazdów na "Dziupli". *Mafia po kasowaniu, zobowiązana jest do załączenia zdjęcia zniszczonego pojazdu w wiadomości do Head Admin'a @dzoka na forum.
 3. Witam, sytuacja wygląda następująco każda osoba, która posiadało drugie życie z dniem dzisiejszym oficjalnie je traci(Chodzi tutaj o osoby które nie przedłużyły standardowo drugiego życia,Streamerzy,partnerzy/wybrani członkowie Administracji bez zmian) Jeżeli chcecie posiadać ponownie "Drugie życie" kosztować to będzie 50 PLN miesięcznie. Natomiast jeżeli ktoś chce posiadać na okres dłuższy wtedy musi kontaktować się prywatnie z @Dorianlych1 poprzez forum.
 4. Witam, Dzisiaj po 21:00 odbędzie się event, który ma polegać na złapaniu żywym konkretnej osoby. Jako ta osoba będzie @Dorianlych1, który będzie miał obstawę swoich "ziomków", którzy na pewno nie zawahają się by sięgnąć po broń by chronić swojego kolegę. Prokurator Kazimierz Proch wydaje list gończy za Carlem Johnsonem. Nagroda dla cywila W wysokości $500.000 żywym natomiast martwym $250.000 Dla policji $200.000 żywym lub $50.000 martwym. (Dodatkowo oczywiście będzie sprzęt jeżeli uda się złapać żywym, żeby go zdobyć będzie trzeba przesłuchać Carl'a w bezpiecznym miejscu) Poszukiwany jest dzisiaj jedna osoba: Carl Johnson Pseudonim: CJ Wiek: 33 Wzrost: 182 Zawód: Mechanik Ostatnie miejsce gdzie poszukiwany był widziany: Morrsion zdjęcie poszukiwanego:
 5. Troy

  Gratuluje awansu, Komisarzu EZ

 6. jeszcze niedawno patrolowal Kavale a tu taki benc

   

 7. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 01.11.2017 Dodano: 20. Zakazy i Nakazy. Cywilne: - W każdej akcji na serwerze może brać maksymalnie 11 osób.(W tym łączenie gangów) - Maksymalnie w wodzie można uciekać przez 15 minut po tym czasie osoba musi się poddać policji lub osobą które ją ścigają.
 8. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 02.10.2017 Dodano: 21. Specjalne uprawnienia Podczas jednego zaćmienia możesz grać tylko jedną ze swoich postaci. Ewentualna zmiana możliwa jest dopiero po restarcie.
 9. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 22.08.2017 Dodano: 18. Napad na bank | Odbicia z więzienia - Aby napaść na kolejny bank musi upłynąć minimum 1 godzina od poprzedniego. Dodano: 22. Firmy - CV Taxi mogą poruszać się jedynie osoby należące do firmy taksówkarskiej założonej w dziale "Urząd Miasta" na forum.
 10. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 10.08.2017 Zmieniono: 12. Inicjacja - Agresywny Roleplay. Agresywna akcja RolePlay trwa 10 minut bez potrzeby ponownej inicjacji. Nie możesz inicjować jeżeli zostało mniej niż 15 minut do restartu serwera. Dodano: 20. Zakazy i Nakazy Żółty - Cywilne Ekwipunek policyjny możesz posiadać do końca zaćmienia w którym je zdobyłeś, potem należy go usunąć z gry. (na przykład włożyć do samochodu i schować samochód do garażu)
 11. "Operacja Majorka" Co to jest "operacja majorka"? Niektórzy pewnie niewiedzą czym ona jest wiec wyjaśnię w skrócie. Jest to system, który pozwala graczom, którzy mają stałą blokadę na powrót by móc cieszyć się graniem na naszym serwerze. Jakie zmiany zachodzą w systemie dotychczasowym ? Dany gracz, który zostanie ukarany stałą blokadą (perm.) zostanie odblokowany oraz nałożona zostaje na niego na okres ustalony przez administrację tak zwana "operacja majorka". Jak na razie nic nowego. Bo zmiana jaką wprowadzamy z dniem dzisiejszym (09.08.2017) jest, że osoba objęta operacja nie dostaje 2x więcej punktów na forum a dni. Podsumowując jeżeli teraz gracz posiadający w/w operację otrzyma w skardze 10 punktów i 3 dni blokady za wyjście z postaci i okaże się ze jest objęty "programem" to nie zwiększymy mu ilość punktów do 20 co za tym idzie kara zwiększa się do 7 dni przy takiej ilości punktów a otrzyma te 10 ptk. ale 6 dni z nowymi zasadami jakie teraz obowiązują przy w/w operacji. Senior Admin dzoka
 12. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 22.06.2017 13. Inicjacja - grupy. Grupowa inicjacja mafii jest liczona tylko wtedy kiedy członek jest w niej (czyli posiada w bazie danych określony poziom) i ma na sobie odpowiedni garnitur: [vvv&np] Mafia_F_1 (każdy z członków musi nosić taki sam).
 13. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 11.06.2017 Dodano: Firmy: Tylko zarejestrowana firma ochroniarska może używać pojazdów "Security" do wykonywania zawodu ochrony. Wyłącznie pracownicy firmy ochroniarskiej mogą pobierać pracę ochroniarza.
 14. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 07.05.2017 Dodano: Inicjacja Możliwość wykonywania inicjacji z łodzi/jachtów/pontonów na morzu do innych w/w środków transportu morskiego. Po nawiązaniu inicjacji oraz wydaniu ostrzeżenia/polecenia jest możliwość oddania strzałów, do niej oraz pasażerów jeżeli zachodzi taka konieczność. Nie mogą oni inicjować do ludzi znajdujących się na lądzie.
 15. Kanały prywatne teamspeak 3 Jeżeli chcecie otrzymać kanał wystarczy wejść na na któryś z kanałów "Potrzebna Pomoc" albo "Potrzebny Admin". Zasady: - Aktualizowanie daty na kanale w Topic co tydzień - Max 1 pod kanały (donator może posiadać 3) - Kanał również musi zawierać w Topic kto jest właścicielem oraz kto go założył -Kanał nie może mieć datę nie więcej niż z tygodniowym wyprzedzeniem Przykładowy kanał prywatny Zasady ogólne teamspeak'a: Pozdrawiam dzoka
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.