Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl
 • file.stanlakeside.pl/autoconfig

dzoka

Head Admin
 • Zawartość

  384
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

dzoka wygrał w ostatnim dniu 21 Lipiec

dzoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

416 Kochany

O dzoka

 • Ranga
  Senior Administrator

Serwer

 • SteamID64
  76561197998091289
 • Imię i nazwisko postaci
  Peter Van Der Dzoka
 • ID w Grze
  132

Ostatnio na profilu byli

11071 wyświetleń profilu
 1. Troy

  Gratuluje awansu, Komisarzu EZ

 2. jeszcze niedawno patrolowal Kavale a tu taki benc

   

 3. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 30.06.2018 Zakaz wjazdu do Oakheart. Wjazd do tego miasta grozi PERM banem bez możliwości odwołania.
 4. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 01.11.2017 Dodano: 20. Zakazy i Nakazy. Cywilne: - W każdej akcji na serwerze może brać maksymalnie 11 osób.(W tym łączenie gangów) - Maksymalnie w wodzie można uciekać przez 15 minut po tym czasie osoba musi się poddać policji lub osobą które ją ścigają.
 5. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 02.10.2017 Dodano: 21. Specjalne uprawnienia Podczas jednego zaćmienia możesz grać tylko jedną ze swoich postaci. Ewentualna zmiana możliwa jest dopiero po restarcie.
 6. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 22.08.2017 Dodano: 18. Napad na bank | Odbicia z więzienia - Aby napaść na kolejny bank musi upłynąć minimum 1 godzina od poprzedniego. Dodano: 22. Firmy - CV Taxi mogą poruszać się jedynie osoby należące do firmy taksówkarskiej założonej w dziale "Urząd Miasta" na forum.
 7. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 10.08.2017 Zmieniono: 12. Inicjacja - Agresywny Roleplay. Agresywna akcja RolePlay trwa 10 minut bez potrzeby ponownej inicjacji. Nie możesz inicjować jeżeli zostało mniej niż 15 minut do restartu serwera. Dodano: 20. Zakazy i Nakazy Żółty - Cywilne Ekwipunek policyjny możesz posiadać do końca zaćmienia w którym je zdobyłeś, potem należy go usunąć z gry. (na przykład włożyć do samochodu i schować samochód do garażu)
 8. "Operacja Majorka" Co to jest "operacja majorka"? Niektórzy pewnie niewiedzą czym ona jest wiec wyjaśnię w skrócie. Jest to system, który pozwala graczom, którzy mają stałą blokadę na powrót by móc cieszyć się graniem na naszym serwerze. Jakie zmiany zachodzą w systemie dotychczasowym ? Dany gracz, który zostanie ukarany stałą blokadą (perm.) zostanie odblokowany oraz nałożona zostaje na niego na okres ustalony przez administrację tak zwana "operacja majorka". Jak na razie nic nowego. Bo zmiana jaką wprowadzamy z dniem dzisiejszym (09.08.2017) jest, że osoba objęta operacja nie dostaje 2x więcej punktów na forum a dni. Podsumowując jeżeli teraz gracz posiadający w/w operację otrzyma w skardze 10 punktów i 3 dni blokady za wyjście z postaci i okaże się ze jest objęty "programem" to nie zwiększymy mu ilość punktów do 20 co za tym idzie kara zwiększa się do 7 dni przy takiej ilości punktów a otrzyma te 10 ptk. ale 6 dni z nowymi zasadami jakie teraz obowiązują przy w/w operacji. Senior Admin dzoka
 9. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 22.06.2017 13. Inicjacja - grupy. Grupowa inicjacja mafii jest liczona tylko wtedy kiedy członek jest w niej (czyli posiada w bazie danych określony poziom) i ma na sobie odpowiedni garnitur: [vvv&np] Mafia_F_1 (każdy z członków musi nosić taki sam).
 10. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 11.06.2017 Dodano: Firmy: Tylko zarejestrowana firma ochroniarska może używać pojazdów "Security" do wykonywania zawodu ochrony. Wyłącznie pracownicy firmy ochroniarskiej mogą pobierać pracę ochroniarza.
 11. dzoka

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Aktualizacja 07.05.2017 Dodano: Inicjacja Możliwość wykonywania inicjacji z łodzi/jachtów/pontonów na morzu do innych w/w środków transportu morskiego. Po nawiązaniu inicjacji oraz wydaniu ostrzeżenia/polecenia jest możliwość oddania strzałów, do niej oraz pasażerów jeżeli zachodzi taka konieczność. Nie mogą oni inicjować do ludzi znajdujących się na lądzie.
 12. Kanały prywatne teamspeak 3 Jeżeli chcecie otrzymać kanał wystarczy wejść na na któryś z kanałów "Potrzebna Pomoc" albo "Potrzebny Admin". Zasady: - Aktualizowanie daty na kanale w Topic co tydzień - Max 1 pod kanały (donator może posiadać 3) - Kanał również musi zawierać w Topic kto jest właścicielem oraz kto go założył -Kanał nie może mieć datę nie więcej niż z tygodniowym wyprzedzeniem Przykładowy kanał prywatny Zasady ogólne teamspeak'a: Pozdrawiam dzoka
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.