Skocz do zawartości
Informacje
  • teamspeak.stanlakeside.pl
  • arma.stanlakeside.pl
  • file.stanlakeside.pl/autoconfig

JudaszCzarny

Moderator
  • Zawartość

    189
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    3

JudaszCzarny wygrał w ostatnim dniu 15 Maj

JudaszCzarny ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

408 Kochany

O JudaszCzarny

  • Ranga
    Moderator

Serwer

  • SteamID64
    76561198279144440
  • Imię i nazwisko postaci
    Wiktor But / James Kagan
  • ID w Grze
    100

Informacje personalne

  • Zainteresowania
    Granie
  • Lokalizacja
    Stalowa Wola
  • Ulubiona gra
    Minkraft

Serwisy Społeczne

  • Steam
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198279144440/

Ostatnio na profilu byli

5358 wyświetleń profilu
  1. JudaszCzarny

    Event 20.05.2018r Więzienie Stanowe 19.30 V3

    LISTA ZAMYKAJĄCA GRUPY CYWILNYCH WIĘŹNIÓW Gang Meksykanów: 1.Szef Ernesto Fonseca Carrillo 2.Wiezien Koleszka Christian Chavez 3.Brat Szefa Iván Carrillo 4.Wiezien Koleszka Pablo El Chapo (Mateusz Kamiński) 5.Wiezien Koleszka Oscar Lucho Gonzalez Gang Czarnych: 1.Szef i zarazem Szef wszystkich na wiezieniu: Abeeku Makumba(Craig Holt) 2. Lizus Jacob Smith 3. Wiezień Koleszka Kofi Maur 4.Wiezien Koleszka Pablo Di Costanzi  5.Wiezien Koleszka Pablo Dimitrov 6.Wiezien Koleszka Roman Malik 7.Wiezien Koleszka Daniel Malik 8.Wiezien Koleszka Tomasz Banderas 9.Popychadło Ryszard Tytko 10.Brat Szefa Zamiast bratem /siostra Anna Blue Stołówka i cywile którzy wożą jedzenie 1.Kierowca Piotr Maślanka 2.Pasazer Patryk Biały Grupa Odbijająca: 1.Szef: Mariusz Nezikowski 2.Strzelec: Kamil Lechowicz 3.Strzelec: Ewka Lych 4.Strzelec: Jacek Minkovsky 5.Sniper James Kagan 6.Zwiadowca Mackenzie Kirbi 7.Popychadło Alexey Abidi 8.Lizus Hans Klosz Widzimy się drodzy cywile na serwerze ! 😉 Resztę cywili zapraszamy do bycia zwykłymi uczestnikami Zostaje jeszcze lista EMS
  2. JudaszCzarny

    ZAMKNIĘTY EVENT ZAMIENIRKA! 04.02.2018r

    SO 1 : Jan Kowalski SO 2 : Peter Skłodowski Curie SO3 : Adrian Astar SO4 :Dawid Nowak SO5 : Ryszard Tytko SO6 : Krzysiek Sikora SO7 : Ludwik Czwarty SO8 :Jacob Smith SO9 :Maciej Magiczny SO10 :Nattan Hollowey SO11:Kamil Lechowicz SO12:Mateusz Kamiński SO13:Oscar Smith SO14:Oliver Miller SO15:Jarek Sokoloff SERT: 1:Emma Miller 2::Mariusz Nezikowski 3:Peter Sklodowski-Curie 4:Adrian Moj 5:Evan Hudson DTU/DEA: 1: Paweł Sachajko 2:Ugwemubwem Ossas 3:Jack Daniels 4:Easy Smith 5: Mikołaj Werner SO COMMAND:Paweł Sachajko SO SZERYF GLOWNY:Jack Daniels SO ZASTEPCA SZERYFA: Krzysztof Kononowicz EMS: 1: Hubert Stolarski 2:Kazik Jankowski 3:Mariusz Balon 4:Darek Polański 5:Konrad Russell 6:Judasz Czarny 7: 8: 9: 10: ORDYNATOR:Judasz Czarny ZASTEPCA: Mariusz Balon PROSZE KOPIOWAC TO I DOKLADNIE POPRAWIAC BO ROBI SIE BURDEL. I JAK JEST JAKIS BLAD TO NAPISAC DO MNIE A NIE KOPIOWAC WE 3 OSOBY ZNOWU JAK KOGOS POMYLILEM TO PROSZE NAPISAC MI NA PW ALBO NA TSIE NAUCZCIE SIE LUDZIE PRZEKOPIOWYWAC TO MOJE
  3. Wszystkiego Najlepszego Oleś ! <333

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.