Skocz do zawartości
Informacje
  • teamspeak.stanlakeside.pl
  • arma.stanlakeside.pl

Nasze wybory

Najlepsza treść ze społeczności, wybrana przez nas.

Hej, dzisiaj od 18:00 nowa aktualizacja, dodana została Tesla model X oraz naprawione kilka innych rzeczy! Zajrzyjcie w post na naszym forum. Do zobaczenia po 18:00 na serwerze!
  • 1 odpowiedź

Drodzy obywatele i obywatelki. Niosę dla was nowinę. 

Na forum na bieżąco aktualizowane są cele dotacji. Zostało zdecydowane że będziemy informować o zbiórkach na co cel zostaje przeznaczony, oraz opisy itp. Chcemy wam się odwdzięczyć za dotacje, także za każdy zebrany cel dotacji zostanie zastosowana obniżka czy to na pojazdy, bronie, ciuchy itp. Mnożnik exp zostanie zwiększony, mnożnik sprzedaży surowców. Oczywiście im więcej celów w miesiącu uzbieranych to zniżki będą się łączyć (np. zniżka na pojazdy + bronie).

Zachęcamy was do wspierania dotacjami, choćby 10 zł. (jeden kebabik mniej )
Jest to stanowczo nie wielka kwota, a przy większej ilości osób jesteśmy w stanie dany cel uzbierać w bardzo krótkim czasie.

Rozwijajmy serwer i społeczność wspólnie.

 

Pozdrawiam,
HeadAdmin KifKick

StanLakeside.pl 2018
  • 0 odpowiedzi

Dzisiaj dostaliśmy wsparcie w wysokości $400 za które zakupiliśmy modele które możecie ujrzeć w odnośniku. Dziękujemy użytkownikowi forum grzegorznowak za hojne wsparcie.
  • 0 odpowiedzi  • Newsletter

    Want to keep up to date with all our latest news and information?

    Zapisz się
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.