Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl
 • file.stanlakeside.pl/autoconfig

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 08.10.2018 we wszystkich miejscach

 1. 29 punktów
  Z wielką przyjemnością ogłaszamy REAKTYWACJE serwera Stan Lakeside. Cofamy się w czasie do Lakeside Valley. Nie będzie to jednak to samo co kiedyś. Zamierzamy wprowadzić zmiany które zmienią i usprawnia rozgrywkę. Więcej informacji WKRÓTCE! Jeżeli macie jakieś pytania, zadawajcie poniżej! (Nie, nie znamy aktualnie daty)
 2. 12 punktów
  Zebranie odbędzie się w poniedziałek (15 października) o 19.30. Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby usłyszeć więcej wiadomości o reaktywacji serwera! teamspeak.stanlakeside.pl(będzie już działać)
 3. 11 punktów
  Witam, postaram się odpowiedzieć tutaj na pytania które się pojawiają by nie robić spamu w innych tematach. 1.Czy będą unbany? Tak będą tylko jeśli ktoś chce ub musi się zgłosić do nas na TS3 gdzie poda nam swoje dane do UB czyli,link forum,id TS3 i IP. 2.Czy będą wasze auta które zakupiliście. Tak będą,lecz nie odrazu @Jeffrey musi wam je przygotować i oczywiście lekutko podrasować. 3.Doantor lub DD. Również będzie ale to już oczywiście prosimy o zgłaszanie się w prywatnej wiadomości. 4.Jakie będą auta i mody? Jak zawsze będą mody te co były wszystkie za czasów NP I CG (Red Cars,POP LIFE,KW gam itp itd)ale dostaliśmy również pozwolenie na użycie bardzo fajniej paczki modów której nie będziemy jeszcze ujawniać :) 5.Sync mega itp itd. Będzie parę dni przed startem podany proszę się nie martwić,oczywiście minimum 11/12 gb. 6.Firmy i Pakiety gagnów. Z tym jeszcze nie wiem co zrobić bo chyba nie będę chciał jakiś bezpośrednich firm których będzie miliard tryliard i będzie się czekało 2 -3 miechy. Ale będzie chciał by były tylko takie firmy oko 4-5 które na to zasługują by zrobić im skrypty jakieś tam miejsce na mapie itp itd. 7.Jaka misja? CG mocno edytowana przez nas. 8.Ile slotow? Poczatek jak zawsze 90 pozniej moze wiecej. Jak macie jeszcze jakies pytania walcie smialo. Jesli ub na ts3 nie bedzie piszcie do mnie bezposrednio na fanpage https://www.facebook.com/Dorianlych1/?ref=bookmarks
 4. 4 punkty
  Dostane donatora za pisanie pod każdym streamem "go arma" i wklejaniem shotów z army?
 5. 3 punkty
  Auta beda wasze ale jeff musi przygotowac
 6. 3 punkty
  @Lotar Luft Tak, każdy zaczyna od nowa. Sync będzie może i w tym tygodniu żebyście sobie już mogli wcześniej pobrać.
 7. 2 punkty
  Witam, osoby, którym zależy na odblokowaniu na forum oraz serwerze, mają się zgłosić do mnie @dzoka na teamspeaka stanlakeside. Osoby, które nie mogą wejść na teamspeaka proszę aby napisały wiadomość na maila z ip oraz uid ts3. kontakt: [email protected] Head Admin dzoka
 8. 2 punkty
  Zapraszam do kościoła na nabożeństwa z okazji reaktywacji wyspy!
 9. 2 punkty
 10. 2 punkty
  Wreszcie się udało, po tylu "go arma"
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  @Verczi nie, nie trzeba. @Veksos12 nie obiecamy, ale się postaramy!
 15. 1 punkt
  Mam nadzieję, że będzie jakimś cudem więcej kropelek niż kiedyś
 16. 1 punkt
 17. 0 punktów
  @Dorianlych1 A ci co mieli na starej edycji WL muszą się zgłosić na ts3 czy po prostu dane zostaną przeniesione z starej WL ?
 18. 0 punktów
 19. 0 punktów
  Jakiś powrót Coast Guard ? albo czy bedzie trzeba od nowa ,,dochodzić" do frakcji ?
 20. 0 punktów
  W końcu będzie w co grać


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Zapisz się
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.