Skocz do zawartości
Informacje
 • teamspeak.stanlakeside.pl
 • arma.stanlakeside.pl

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. me after pierwsze wiadro in radiowuz policyjny
   

  meandwiadro.png

 4. Zapraszam do składania podań do EMS !!

 5. Dorianlych1

  Aktualizacja 18.11.2018

  Dodano rzeczy dla PD , auta, unfiromy, Auta po wybuchu wracaja do garazu. Sporo aut ktore wybuchly powinniscie miec w garazu (przez caly okres)
 6. Ostatni tydzień
 7. Dorianlych1

  Regulamin Serwera Stan Lakeside

  Tymczasowo zmieniono regulamin dotyczący chowania się na terenie więzienia stanowego. Pamiętajmy że trzeba to odpowiednio odegrać RP.
 8. 10:10 minuta @Dorianlych1 jako batman w USA za 15lat 😄 NOFFENS ❤️ 

 9. Dodano blokadę wybuchów pojazdów Dodano blokadę testowania helikopterów i łódek Dodano blokadę częstotliwości 33.1 - 33.9 dla cywili Dodano EXP czasowy dla służb Zmieniono mundury PD Dodano nowy sposób pobierania głodu/picia Optymalizacja skryptów działających w pętli
 10. 110 za jazde na skuterze #youololo

 11. O ile na wczorajszej akcji zakładnicy byli zabijani, to ciekawe jak dzisiaj się wytłumaczycie z tej akcji. Brak słów 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Dorianlych1

   Dorianlych1

   Filmik jakis :)

  3. shuuu

   shuuu

   Z samego wjazdu nie mam, o wylaczylem 5 min wcześniej dla fps nagrywanie. Mam za to z negocjacji, gdzie mozna ocenić czy 75k, kamza policyjna i wolny przejazd za 3 zakladnikow to duzo

  4. Troy
 12. Ja rozumiem akcja negocjacja Policja <-> Bardzo źli ludzie. 4 więźniów, Szeryf, 3 cywili. Za tych zakładników nic nie można było się doprosić ani 200k za 4 więźniów, ani M4. A negocjator mimo wszystko udawał człowieka ze stali i nie martwił się o nikogo. Za 3 zabitego zakładnika zerwał negocjacje. Nie powiem, czułem prawdziwe życie masno. Pozdrawiam i dobranoc wszystkim na dziś. I oczywiście pozdrawiam Szeryfa rybaka. Szanuje mocno.

 13. Dodano sporo nowych pojazdów do transportu surowców. Dodano karetkę EMS. Dodano Van PD. Dodano Dodge Challenger Demon 2018. Dodano dwie łódki małe dla PD and EMS (Można zrobić tekstury EMS,PD,SO itp itd) które posiadają sygnały świetlne i dźwiękowe. Dodano dużą łódkę na którą można holować małą (Można zrobić tekstury EMS,PD,SO itp) które posiadają sygnały świetlne i dźwiękowe. Naprawiono auta Reda,już powinno być okej najlepiej po syncu sprawdźcie jak będzie mniej osób (RED MÓWI GOOD) Zmieniono pojemność bagażnika niektórych pojazdów. Usunięto wybuchanie aut na serwerze. //jeszcze nie - katekarin Sync 300 MB
 14. Naprawiono błąd z C4 i skrzynką na więzieniu stanowym,od teraz juz wszystko działa elengacko sprawdzone. Możliwość napadania na skrzynke z dowodami jest od 10 policjantów. Zwiększono czas odholowania pojazdów dla PD. Dodano czat *OOC* na Tweet. Poprawiono sklepy mafii. Dodano dwa nowe Ambulansy. Chyba naprawiono Ambulans Ram (?) Dodano kilka nowych pojazdów. Pojazdy oczywiście większe i z paką mają sporą ilość pojemności,auta dodałem też tańsze bym mógł każdy zakupić nowości. Dodano nowe auta dla Mafii. Dodano informacje o poziomie zagrożenia dla Cywili. Dodano zmianę poziomów zagrożenia dla PD od poziomu 5. Dodano mobline centrum dowodzenia dla PD. Dodano kilka AUT UC dla PD. Dodano kilka pojazdów szybkiego reagowania dla EMS. Dodano auta cywilne od Reda wszystkie widoczne na zdjęciu. Auta zostały posortowane po Dilerach Chevrolet,Ford,Dodge itp. SYNC OKO 250 MB. PO 21.00 EVENT.
 15. Wcześniej
 16. Dorianlych1

  Aktualizacja 11.11.2018

  Naprawiono błąd z C4,od teraz można odbijać więzienie za pomocą C4(Jeśli chcemy Helikopterem wlecieć na teren więzienia brama musi być wysadzona C4) Od teraz wszystkie rzeczy które konfiskuje Policja są przechowywane w Skrzyni z Dowodami która znajduje się na terenie Więzienia Stanowego. Możliwość obrabowania Skrzynki z Dowodami która znajduję się na terenie Więzienia Stanowego. Aby móc zrabować Więzienie Stanowe potrzebujemy C4 i Wytrychów. Naprawiono Sklepy Mafii. Naprawiono błąd z Crashowaniem Serwera(Na wszelki wypadek jeszcze nie wyciągajcie aut reda chodzi o radiowozy,sprawdze przed zaćmieniem czy wszystko działa) Arma 3 Sync oko 10 mb.
 17. maxeter54

  Problem serwerowy i nagroda.

  Mam pytanie , czy beda nagrody na koniec miesiaca za zglaszanie bugow jak to bylo wczesniej napisane ?
 18. Xandaris

  Problem serwerowy i nagroda.

  Niby wszystko spoko, tyle że straciłem więcej niż te 75k 😕
 19. Witam, w związku z problemami każdy z was otrzyma 75.000$ nawet jeśli nic nie straciliście :) Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za pomoc.
 20. W celu świadczenia wysokiej jakości usług na naszych serwerach przeprowadziliśmy prace związane z migracją naszych serwerów. Repozytorium A3S zostało przeniesione na serwery które nie będę ograniczone w żaden sposób prędkością. Forum zostało przeniesione na nowoczesny hosting dzięki czemu ładuje się nieporównywalnie szybciej. Pozdrawiam, Katekarin.
 21. Ehh, a już 15k wydębiłem na auto ;/
 22. Fajnie by było zrobić cofke bo z tego co widziałem I sam doświadczyłem ludzie stracili dużo pieniędzy, przedmiotów itp
 23. Przerwa Techniczna do 09.11 Godziny 15/18.
 24. Status Szósty. Brak Kapusty

  policja SL.jpg

 25. Dorianlych1

  Aktualizacja 08.11.2018

  Dodano Mexico City. Dodano oko 40-50 nowych modeli aut. Dodano kilka nowych modeli motorów. Dodano 4 modele które są wynagrodzeniem za wsparcie z ostatniego miesiąca i osób które pomagają od ponad dwóch lat. Cartman,Desiere,John Cash,Emiratowsky. Naprawiono bandaże. Naprawione Pizze. Dodano SO w Mexico. Dodano EMS w Mexico. Dodano nowe tekstury dla FD. Dodano nowy bank w Mexico który można rabować. Podniesiono lekko narko i legalnych rzeczy. Zmieniono czas działania Pizzy. Zmieniono działanie bandaża. Usunięto bandaż z Marketu. Dodano bandaż do sklepu wielobranżowego. Naprawiono worki z banku od teraz będzie można sprzedać tylko raz. Podniesiono cenę za jeden worek z banku(Jest duża xD) Policjant oddając worek również otrzymuje pieniądze wraz z Expem. Cywil od teraz za sprzedanie worka otrzymuje jedno razowy EXP. Od teraz do więzienia stanowego trafia się od 41 miesięcy a do aresztu do 40 miesięcy. Od teraz za każdą osobę odwiezioną do więzienia Policjant otrzymuje EXP i wynagrodzenie pieniężne. Dodano Sklep Mafii z ciuchami/autami/broniami. Za wysyłanie na prace społeczne policjant otrzymuje EXP i premie. Dodano nowy strój na pracach społecznych. Zwiększono wypłaty EMS/FD/PD/SO Dodano dwa nowe stroje dla EMS. Dodano nowe kamizelki dla SO. Dodano nowy strój dla PD pilota. Dodano strój dla Kadeta Corection. Dodano kamizelka dla Cadeta. Dodano nową kamizelkę dla ST. Niektóre auta nie będą dodane do sklepu cywilnego gdyż są przeznaczone dla Mafii i Cartelu. Na serwerze będą dwie organizacje przestępcze które będą walczyć o miejsca nielegalne jak i również o rozprowadzanie broni i sprzętu. Na początku pojawi się sama Mafia która już funkcjonuje ale z czasem zostanie wprowadzony Cartel,obie jednostki każdy z gangów będzie mógł przejąć. ARMA 3 SYNC lub Drive Google. OKO 1 GB. Usunięto 3 GB niepotrzebnych modów. Po pobraniu DriveGoogle linku musicie zaktualizować Synciem! https://drive.google.com/file/d/18z1YUI1ve3W4S146nt_lbhMMuoqoZvnr/view
 26. Xandaris

  Zgłaszanie Błędów

  @Katekarin A dało by się połączyć to tak, aby od razu był tam widoczny nasz nick? Uniknął byś wtedy niepotrzebnych, zbędnych zgłoszeń.
 27. J23

  Zgłaszanie Błędów

  Trochę to się mija z celem i to jest przykre że jakiś frajer, pewnie z fake e-mailem będzie takie coś wypisywał. HA TFU na ciebie leszczu.
 1. Załaduj więcej aktywności


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Zapisz się
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.